reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juz po, 2 serduszka bija :-) jedna krewetka ciut mniejsza, ale moze wyrowna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje dla przyszłych rodziców[emoji64][emoji64][emoji175] Mnie też ciągle ciekawi co tam jest i czy wszystko w porządku i cały czas się zastanawiam czy moje kropki nie wypadły hehe jeszcze tyle dni do 19 [emoji85] po dzisiejszej rozmowie z szefowa narazie mam spokój do 21 września [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam pierwszą wizytę w poniedziałek. Tak się boję co mi lekarz powie ciekawa jestem czy zleci odrazu in vitro z pgd. Dziewczyny czy powinnam jakoś się przygotować?
 
No i beta opada. Dzis 1.6...
No nic teraz trzeba jak najszybciej wracac po kolejnego mrozaczka. Juz wiem od was ze teoretycznie mozna podchodzic zaraz w kolejnym cyklu. A jesli chodzi o @ to dlugo po odstawieniu lekow sie zjawia?
Jeszcze czekam na tel od doktorka jak dzialamy ale chce jak najszybciej wrocic do walki:)
Trzymam kciuki za pozostale kolezanki - butterfly na pewno beta bedzie piekna dzis:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ema, bardzo mi przykro. Dobrze, że masz jeszcze Mrozaczka.
 
Czesc Dziewczyny,
Jestem poczatkujaca w temacie.
podchodze do in vitro pierwszy raz i mam wrazenie ze bladze we mgle.
Bylam w klinice w Bialymstoku i prof kazal mi brac w 21dc Gonapeptyl a potem od 5dc 150j GonalF + 75j Menopur. Troche mnie to przeraza - te zastrzyki, caly proces.
Ale chce miec malenstwo wiec bede dzialac. Zaczynam od 15 wrzesnia.
Potem mam w 11dc przyjechac na wizyte.
Powiedzcie prosze jak to bylo u was? Ile to trwa po wizycie w 11dc do pobrania jajeczek (ktory dc?) i potem transfer (ktory dc?). Co ile dni wizyty?
Naprawde sie ciesze ze Was znalazlam!
 
reklama
Do góry