reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde boje sie bo u mnie to duzo mniej technicznie sie robi ... Raczej bedzie to bedzie estradiolu nigdy nikt mi nie kontrolował nawet nie widm jakiej jakości sa śnieżynki i jak mrozone tyle wiem se ginekolog w Polsce mowila zeby nie czekac bo im pozniej tym gorsej dla dzieckow jak siedza w lodowce.
W pracy na pewno umrą z zachwytu jak znowu bede w ciazy [emoji23]

Ale panicznie sie boje - jedno sie udało fakt, bardzo silny zarodek, juz siedzi zaczyna sie prostować na nogach [emoji16]

Ciaza zleci szybciutko - ja to moge drugi i piąty raz rodzic bez znieczuleń i innych cudów byleby sie udało ... Tak sie boje znowu serii tych rozczarowań trgo zycia do bety i wogole ... Szybko sie zapomina jakie to stresujące
Stres straszny ale sama wiesz ze warto...
Nie boj sie...walcz...:)
 
reklama
Ale jak kręcić...ja ustawialam dawke...igla w brzuch i naciskalam przycisk i samo lecialo...ja tak mialam w puregonie...

1473253322-3xnnhp.jpeg

Ja musze kręcić tym żółtym....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stres straszny ale sama wiesz ze warto...
Nie boj sie...walcz...:)

Szczegolnie jak widze jak ten gamoń mały lgnie do dzieci ... Jak spotkamy to sie rzuca całuje obejmuje - pewnie ze tak ale czasmi mi sie wydaje ze los mnie pokara bo za duzo chce ze mam jedno powinnam sie cieszyć a mi mało ... Nie chce znowu spędzić 4 lat z ołówkiem w reku ... Marze zeby sie udało w przyszłym roku - u mnie nie wiadomo czemu nie było wczesniej, wiec tym bardziej stres bo wielka niewiadoma
 
Emenems to zależy czy na cyklu sztucznym czy naturalnym. Jeśli sztuczny to zaczynasz od 1-2 dc z estriadolem (progynova, estrofem ). I podgląd usg. Wszystko zależy od endometrium. Jak ładnie rośnie to crio możesz mieć już ok połowy cyklu. Musi osiągnąć ok 9 mm. Zarodek masz podawany po wprowadzeniu progesteronu. W zależności jakie zarodki masz czy 3 czy 5 dniowe to 3 lub 5 dni od wprowadzenia progesteronu.
Wszystko w jednym cyklu:)
 
Emi! ❤ hejka!
U mnie bylo jak u dziewczyn. Od 2dc esteofem, kontrola endometrium, estradiolu i progesteronu i koło 20dc crio :)
Strach ma wielkie oczy, dobrze o tym wiesz! :)))
 
reklama
Do góry