reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja to musze powiedzieć ze juz czuje się jak słoń nie wiem czy przy bliźniaka to szybciej rośnie brzuch ale ja mam już jak 5 lub 6 miesiącu a co będzie dalej o biuście nie wspomnę bo juz doszłam do G ciszę się a jednocześnie martwię czy tam wszystko ok z dzieciaczkami jeszcze jeden dzień więcej czekania czy ta przegroda jest na codzień nie myślę wole pooglądać wózki ciuszki itd dla dzieci ale nic głośno nie mogę mówić bo zaraz mnie wszyscy objezdzaja ze za wcześnie ze jeszcze trzeci miesiąc nie minął itd wczoraj to się w mieście na rynku rozplakalam bo tak mi było przykro a tylko wspomniałam ze oglądałam wózki a nie ze juz kupuje i juz usłyszałam ze nie teraz bo za wcześnie a ja muszę myśleć ze będzie dobrze I planować wszystko tak jakby to była normalna ciaza bo inaczej się tylko zamartwiam i zaraz mi się płakać chce bo wiem jakie są zagrożonia
 
No tak przepraszam ja w tej ciąży czasem amnezje mam no to super teraz dbaj o was troje i będzie wszystko dobrze trochę ci zazdroszczę
 
Ja to musze powiedzieć ze juz czuje się jak słoń nie wiem czy przy bliźniaka to szybciej rośnie brzuch ale ja mam już jak 5 lub 6 miesiącu a co będzie dalej o biuście nie wspomnę bo juz doszłam do G ciszę się a jednocześnie martwię czy tam wszystko ok z dzieciaczkami jeszcze jeden dzień więcej czekania czy ta przegroda jest na codzień nie myślę wole pooglądać wózki ciuszki itd dla dzieci ale nic głośno nie mogę mówić bo zaraz mnie wszyscy objezdzaja ze za wcześnie ze jeszcze trzeci miesiąc nie minął itd wczoraj to się w mieście na rynku rozplakalam bo tak mi było przykro a tylko wspomniałam ze oglądałam wózki a nie ze juz kupuje i juz usłyszałam ze nie teraz bo za wcześnie a ja muszę myśleć ze będzie dobrze I planować wszystko tak jakby to była normalna ciaza bo inaczej się tylko zamartwiam i zaraz mi się płakać chce bo wiem jakie są zagrożonia
Czytałam że przy bliźniakach to 6 miesiąc jak 9 więc to chyba dość naturalne że taki już masz [emoji4] a ludźmi się nie przejmuj jak coś ma cie uspokoić i sprawić że poczujesz się lepiej to oglądaj ja mam dopiero 21dpt i już sobie oglądam a nawet koleżanki się śmieją jak widzą wózek z bliźniakami że tak będę maszerowac z moimi [emoji85] a wiem że hormony pewnie też dają swoje [emoji6] trzymaj się i zdrówka dla Ciebie i dzieciaczkow [emoji175][emoji64][emoji64]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Jestem poczatkujaca w temacie.
podchodze do in vitro pierwszy raz i mam wrazenie ze bladze we mgle.
Bylam w klinice w Bialymstoku i prof kazal mi brac w 21dc Gonapeptyl a potem od 5dc 150j GonalF + 75j Menopur. Troche mnie to przeraza - te zastrzyki, caly proces.
Ale chce miec malenstwo wiec bede dzialac. Zaczynam od 15 wrzesnia.
Potem mam w 11dc przyjechac na wizyte.
Powiedzcie prosze jak to bylo u was? Ile to trwa po wizycie w 11dc do pobrania jajeczek (ktory dc?) i potem transfer (ktory dc?). Co ile dni wizyty?
Naprawde sie ciesze ze Was znalazlam!
Ja też jestem początkująca i jestem ciekawa właśnie opinii doświadczonych koleżanek ja mam wizytę pierwsza w poniedziałek i jestem ciekawa co mi lekarz powie
 
Do góry