reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to super w 6 to ja już pewnie będę się przygotowywać do szpitala pomału a tu trzeba remont zrobić kupić wyprawkę itd a już mi się 3 zaczął i dziwią mi się ze juz wszystko oglądam bo kiedy później a mój M to jak zacznie panikować to już nic nie zrobi
 
reklama
Ja to musze powiedzieć ze juz czuje się jak słoń nie wiem czy przy bliźniaka to szybciej rośnie brzuch ale ja mam już jak 5 lub 6 miesiącu a co będzie dalej o biuście nie wspomnę bo juz doszłam do G ciszę się a jednocześnie martwię czy tam wszystko ok z dzieciaczkami jeszcze jeden dzień więcej czekania czy ta przegroda jest na codzień nie myślę wole pooglądać wózki ciuszki itd dla dzieci ale nic głośno nie mogę mówić bo zaraz mnie wszyscy objezdzaja ze za wcześnie ze jeszcze trzeci miesiąc nie minął itd wczoraj to się w mieście na rynku rozplakalam bo tak mi było przykro a tylko wspomniałam ze oglądałam wózki a nie ze juz kupuje i juz usłyszałam ze nie teraz bo za wcześnie a ja muszę myśleć ze będzie dobrze I planować wszystko tak jakby to była normalna ciaza bo inaczej się tylko zamartwiam i zaraz mi się płakać chce bo wiem jakie są zagrożonia
Rybko a czy ty przypadkiem nie masz hiperki bo chyba za wczesnie na duzy brzuszek przy tak wczesnej ciazy ? A gadaniem sie nie przejmuj ogladaj sobie spokojnie dziecience rzeczy i nie wspominaj ze ogladasz :)
 
Ja to musze powiedzieć ze juz czuje się jak słoń nie wiem czy przy bliźniaka to szybciej rośnie brzuch ale ja mam już jak 5 lub 6 miesiącu a co będzie dalej o biuście nie wspomnę bo juz doszłam do G ciszę się a jednocześnie martwię czy tam wszystko ok z dzieciaczkami jeszcze jeden dzień więcej czekania czy ta przegroda jest na codzień nie myślę wole pooglądać wózki ciuszki itd dla dzieci ale nic głośno nie mogę mówić bo zaraz mnie wszyscy objezdzaja ze za wcześnie ze jeszcze trzeci miesiąc nie minął itd wczoraj to się w mieście na rynku rozplakalam bo tak mi było przykro a tylko wspomniałam ze oglądałam wózki a nie ze juz kupuje i juz usłyszałam ze nie teraz bo za wcześnie a ja muszę myśleć ze będzie dobrze I planować wszystko tak jakby to była normalna ciaza bo inaczej się tylko zamartwiam i zaraz mi się płakać chce bo wiem jakie są zagrożonia
Rybko, Ty mi się nie denerwuj;)
Nie przejmuj się co mówią inni, tyle na to czekałaś i tyle przeszłaś, że oglądanie ciuszków i wózków Ci się należy. Ja na Twoim miejscu robiłabym to samo:)
Trzymam kciuki za piątkową wizytę:)
 
No to super w 6 to ja już pewnie będę się przygotowywać do szpitala pomału a tu trzeba remont zrobić kupić wyprawkę itd a już mi się 3 zaczął i dziwią mi się ze juz wszystko oglądam bo kiedy później a mój M to jak zacznie panikować to już nic nie zrobi
Rybko to juz tak szybko minelo lo matko to ja myslalm ze 2 zaczynasz no to faktycznie brzuszek moze juz byc spory
 
Rybko a czy ty przypadkiem nie masz hiperki bo chyba za wczesnie na duzy brzuszek przy tak wczesnej ciazy ? A gadaniem sie nie przejmuj ogladaj sobie spokojnie dziecience rzeczy i nie wspominaj ze ogladasz :)
Nie mam po czym mieć hiperki bo ja miałam crio na naturalnym cyklu mam tylko wzdęcia ale brzuch i tak dosyć spory bez wzdęcia rano
 
Czesc Dziewczyny,
Jestem poczatkujaca w temacie.
podchodze do in vitro pierwszy raz i mam wrazenie ze bladze we mgle.
Bylam w klinice w Bialymstoku i prof kazal mi brac w 21dc Gonapeptyl a potem od 5dc 150j GonalF + 75j Menopur. Troche mnie to przeraza - te zastrzyki, caly proces.
Ale chce miec malenstwo wiec bede dzialac. Zaczynam od 15 wrzesnia.
Potem mam w 11dc przyjechac na wizyte.
Powiedzcie prosze jak to bylo u was? Ile to trwa po wizycie w 11dc do pobrania jajeczek (ktory dc?) i potem transfer (ktory dc?). Co ile dni wizyty?
Naprawde sie ciesze ze Was znalazlam!
Witaj wizyty sa srednio co 2 dzien ciezko wyznaczyc w ktorym dniu cyklu bedziesz miala punkcje bo to zalezy od przebiegu stymulacji jak beda rosly jajka moze to byc 7 dni a moze byc 14 transfer tez jest uzalezniony od tego jak rozwijaja sie zarodki moze byc w 2 lub 3 dobie a moze byc tez podany w 5 jako blastka.
W jakiej klinice w Bialymstoku sie leczysz ?? Jaka jest przyczyna opowiedz cos wiecej o sobie
 
Wczoraj zaczęłam 9 tydzien tak to zleciało a dziś sobie uświadomiłam ze jak mam iść w 29 lub 30 tygodniu do szpitala to już przecież zaraz bo to 10 tygodni wcześniej czyli w ok 6,5 miesiącu ciąży masakra
 
reklama
Zrobilo nas sie tu znowu wiecej :) dolaczyly nowe laseczki. Ponawiam pytanie ktora z nowych kolerzanek chce byc wpisana w nasz kalendarz :)
 
Do góry