reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z betą z kalendarza wychodzi mi że powinnam zrobić po 14 dniach czyli 27/08 w sobotę ale że ja do tego czasu na pewno zwariuję to planuję w czwartek 25/08 czyli 12 dnia. Powinno już coś wyjsc. A w sobotę najwyżej powtórzę.
Dlaczego dziś jest dopiero poniedziałek?? :(
Nospę i magnez biorę cały czas, tylko kurczę żeby to pomogło..Ja już nawet się nie denerwuje, tylko tak mi smutno..
Dzieki Kochane że jesteście :*
Ewcia :* :* :*
Te nastroje to przez ciążę - po prostu zaczęły Ci się wcześniej :) Ja bardzo wierzę w Twojej Maleństwa! Będzie dobrze :*
 
reklama
Cześć dziewczynki :)
Pobrali 7 komórek, z prawego jajnika udało się pobrać większość. Boli mnie wszystko, łącznie z jelitami i odbytem :-\ Za pierwszym razem nie było tak źle.
Opieka super, lekarz był u mnie dwa razy, sprawdzał brzuch i czy nie krwawię, anestezjologa po przebudzeniu pomyliłam z mężem, później też do mnie zajrzał. Położna była kilkanaście razy i sprawdzała, jak się czuję. Co jak co, ale na opiekę nie powiem złego słowa. Nigdy nie poczułam się tam jak na taśmie.
Trzymajcie kciuki za moje komórki, oby się wszystko zapłodniło. Ewcia, tańcz proszę ile wlezie :)
Super kochana ✊✊✊ za piekne zaplodnienie :) i sliczy podzial wszystkich zarodkow
 
Cześć dziewczynki :)
Pobrali 7 komórek, z prawego jajnika udało się pobrać większość. Boli mnie wszystko, łącznie z jelitami i odbytem :-\ Za pierwszym razem nie było tak źle.
Opieka super, lekarz był u mnie dwa razy, sprawdzał brzuch i czy nie krwawię, anestezjologa po przebudzeniu pomyliłam z mężem, później też do mnie zajrzał. Położna była kilkanaście razy i sprawdzała, jak się czuję. Co jak co, ale na opiekę nie powiem złego słowa. Nigdy nie poczułam się tam jak na taśmie.
Trzymajcie kciuki za moje komórki, oby się wszystko zapłodniło. Ewcia, tańcz proszę ile wlezie :)
No laska, pięknie się spisałaś :) To teraz &&& za super zapłodnienie :) Dumnam z Ciebie :) :*
 
Dzieki dziewczyny [emoji8] Wlasnie czekam na wizyte, jakis poslozg jest wiec jeszcze sobie posiedze i osiwieje ze stresu...
Motylku super wynik!
Koraliku pamietaj, ze tylko spokoj moze nas uratowac - bedzie dobrze :)
Ewunka gdzies Ty, ze leje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, przeczytałam już chyba wszystkie internety o in vitro....ale te forum jest zdecydowanie najlepsze, jestem po udanym transferze , transfer miałam 29.08, pierwszy pomiar bety 9.07: 524, drugi 12.08: 2050, a z 16.08 : 5525, tylko słuchajcie z objawami jakoś słabo, pobóle waha od czasu do czasu cycki i tyle, trochę śluzu i niestety miałam baaaardzo lekkie plamienia.....taka kawa z mlekiem, strasznie mnie to wszystko stresuje
 
reklama
Do góry