reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć kochane ;) staram sie nadrabiac stracony czas na forum jednak jeszcze mi sie troszke zejdzie ;) aktualnie jestem po wizycie u dr. łukaszuka w invicta warszawa , duzo niepowiedzial wyszłam troche hymm zawiedziona ale moze to tylko moje odczucie, byłam razem z mężem ja mialam zrobione usg i zapisane do zrobienia pakiet badan 17ohp, amh (chodz mialam robione w 2014r) ,TSH, i dalej niepamuetam, mój mąż fragmentacje i posiew , dr stwierdzil ze moze poprzednie wyniki badania nasienia swiadcza o jakims chwilowym przechodzeniu choroby i ze jak beda wszystkie wyniki i uda sie pod leczyc meza to bedziemy probowac naturalnie co w moim odczuciu jest troche nie do rzeczy..poniewaz bedac w poprzednim zwiazku podchodzilam do in vitro 2 razy i sie nieudalo mimo tego ze partner mial wyniki idealne.... wiec bede raczej za tym zeby nietracic czasu i jesli wszystko bedzie wporzadku u meza to podejsc do procedury in vitro ewentualnie do inseminacji...
 
cześć kochane ;) staram sie nadrabiac stracony czas na forum jednak jeszcze mi sie troszke zejdzie ;) aktualnie jestem po wizycie u dr. łukaszuka w invicta warszawa , duzo niepowiedzial wyszłam troche hymm zawiedziona ale moze to tylko moje odczucie, byłam razem z mężem ja mialam zrobione usg i zapisane do zrobienia pakiet badan 17ohp, amh (chodz mialam robione w 2014r) ,TSH, i dalej niepamuetam, mój mąż fragmentacje i posiew , dr stwierdzil ze moze poprzednie wyniki badania nasienia swiadcza o jakims chwilowym przechodzeniu choroby i ze jak beda wszystkie wyniki i uda sie pod leczyc meza to bedziemy probowac naturalnie co w moim odczuciu jest troche nie do rzeczy..poniewaz bedac w poprzednim zwiazku podchodzilam do in vitro 2 razy i sie nieudalo mimo tego ze partner mial wyniki idealne.... wiec bede raczej za tym zeby nietracic czasu i jesli wszystko bedzie wporzadku u meza to podejsc do procedury in vitro ewentualnie do inseminacji...
W oczekiwaniu a in vitro intensywność przytulan razy 3 :biggrin2:
 
Koralik83 nospa i magnez i bez stresu :) mnie brzuchol bolał i udało się
najważniejsze dobre nastawienie i brak smutków
kciuki mocno zaciśnięte -kiedy lecisz na betę? ??

Dziewczyny za wszystkie mocno zaciśnięte kciuki
W taką pogodę. ..... wcale Ci się nie dziwię. ...
Ale pamiętaj spokój spokój i pozytywne myślenie.
Przesyłam pozytywne myśli w Waszą stronę ( jak co dzień ) czekam na Twą betę jak na swoją :)

Z betą z kalendarza wychodzi mi że powinnam zrobić po 14 dniach czyli 27/08 w sobotę ale że ja do tego czasu na pewno zwariuję to planuję w czwartek 25/08 czyli 12 dnia. Powinno już coś wyjsc. A w sobotę najwyżej powtórzę.
Dlaczego dziś jest dopiero poniedziałek?? :(
Nospę i magnez biorę cały czas, tylko kurczę żeby to pomogło..Ja już nawet się nie denerwuje, tylko tak mi smutno..
Dzieki Kochane że jesteście :*
Ewcia :* :* :*
 
Trzymamy kciuki za wspaniale informacje i widoki oraz piekne jajca :)

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi



22:nieagatka- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
22:butterfly - punkcja


23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:rybka14-wizyta pecherzykowa
25:katherine203 -criotransfer
25:koralik83 -betowanie 1
27:koralik83-betowanie 2
29:kilosiera- kontrola przed crio
30:milagros-wizyta kontrolna przed crio
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Katherina203 - transfer
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE]
 
reklama
Cześć dziewczynki :)
Pobrali 7 komórek, z prawego jajnika udało się pobrać większość. Boli mnie wszystko, łącznie z jelitami i odbytem :-\ Za pierwszym razem nie było tak źle.
Opieka super, lekarz był u mnie dwa razy, sprawdzał brzuch i czy nie krwawię, anestezjologa po przebudzeniu pomyliłam z mężem, później też do mnie zajrzał. Położna była kilkanaście razy i sprawdzała, jak się czuję. Co jak co, ale na opiekę nie powiem złego słowa. Nigdy nie poczułam się tam jak na taśmie.
Trzymajcie kciuki za moje komórki, oby się wszystko zapłodniło. Ewcia, tańcz proszę ile wlezie :)
 
Do góry