reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitko- dlugo leczylam sie na pcos :( w koncu w listopadzie udalo mi sie zrobic laparoskopie na wlasne żądanie, po tym wyszlo ze mialam duzo wzrostow na jajnikach i jajowodach z tymi zrostami nie mialam szans zajsc w ciaze,lewy jajowod niedrozny,prawy ok, po zabiego juz w drugiem cyklu w lutym po 3 i pol roku staran zaszlam w ciaze, niestety ciaza okazala sie pozamaciczna :( wycieli mi prawy jajowod... w lipcu zaszlam po raz drugi w ciaze po udroznieniu lewego jajowodu ale niestety ciaza znowu pozamaciczna :( i tak stracilam drugi jajowod:((((

Super ze Ci sie udalo :) tez mysle wlasnie o bialym, chociaz ja z pod krakowa i moze tam jakąś klinike wybiore, sama nie wiem...
Mi chyba wystarczy zwykle ivf bez żadnych dodatków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak myslisz ze icsi lub imsi lub jeszcze co tam jest, jest mi potrzebne w mojej sytuacji ? moj M nie ma problemow z chlopakami a ja bardzo latwo sie stymuluje,a nawet po laparoskopi sama owuluje, no nie wiem. Jak juz wybiore klinike to bede sie dopytywac :)

kliniki są taki:artvimed,centrum in vitro na 29 listopada i na pewno cos tam jeszcze sie znajdzie...a w katowicach mam: provita,plast-med,
 
lilu

moja rada jest taka zeby zawsze brac ICSI.... tyle sie traci pieniedzy ze po co ryzykowac czy bedzie dobra stopa zaplodnienia czy nie? klasyczne ivf to okolo 70%.... a ICSI to juz ponad 90% w dobrych klinikach robia.... warto dolozyc pare zloty i miec wieksze szanse - kazdy zarodek na wage zlota....

co do tych klinik - nie znam zadnej i ja bym nie ryzykowala. napewno sie czesci dziewczynom tam udaje, ale jakos ja osobiscie nie mam przekonania do robienia takiej drogiej procedury w jakis no-name
 
Lilu19 ja jestem po klinice provita w Katowicach....nie mogę nic złego powiedzieć...jak widać...w razie czego mogę Ci polecić konkretnego lekarza....naprawdę wie co robi...U tego samego lekarza były dwie moje koleżanki , jedna już też się cieszy...druga w trakcie...
 
Lolitko,Szarlotko- dziekuje za odpowiedzi :) ja jeszcze mam czas do przeglądania klinik bo do in vitro nie podejde wczesniej niz za rok. Narazie musze odpocząc psychicznie i postaram sie tu w Irlandii o to zeby mi je zrefundowala klinika w ktorej wycieli mi dwa jajowody, podobno jest taka mozliwosc ale trzeba sie o to wystarac i nie kazdemu refundują.
 
lolitko- dlugo leczylam sie na pcos :( w koncu w listopadzie udalo mi sie zrobic laparoskopie na wlasne żądanie, po tym wyszlo ze mialam duzo wzrostow na jajnikach i jajowodach z tymi zrostami nie mialam szans zajsc w ciaze,lewy jajowod niedrozny,prawy ok, po zabiego juz w drugiem cyklu w lutym po 3 i pol roku staran zaszlam w ciaze, niestety ciaza okazala sie pozamaciczna :( wycieli mi prawy jajowod... w lipcu zaszlam po raz drugi w ciaze po udroznieniu lewego jajowodu ale niestety ciaza znowu pozamaciczna :( i tak stracilam drugi jajowod:((((

Super ze Ci sie udalo :) tez mysle wlasnie o bialym, chociaz ja z pod krakowa i moze tam jakąś klinike wybiore, sama nie wiem...
Mi chyba wystarczy zwykle ivf bez żadnych dodatków.

Lili19 - ja jestem w Krakowie w Macierzyństwie. Niby klinika ok. bede podchodzić 2 raz po ciązy zakończonej poronieniem po IVF.

Lolitka - czemu nie polecasz Krakowa????
 
Meg

to jest moja tylko subiektywna ocena i nie ma co sie tak do tego przywiazywac....
po prostu nigdy jakos nie znalazlam info ze sa tam super lekarze albo ze maja super wyniki (moge sie mylic !). uwazam ze jak juz sie wydaje kase to trzeba probowac u tych ktorzy maja jednak duzo i doswiadczenia i pozytywnych opinii.
jak sie decydowalam ja na klinike - to nie bralam nawet tego miejsca pod uwage...i dlatego tak ze swojego punktu widzenia (niekonieczne wlasciwego) - odradzam
 
reklama
Meg

to jest moja tylko subiektywna ocena i nie ma co sie tak do tego przywiazywac....
po prostu nigdy jakos nie znalazlam info ze sa tam super lekarze albo ze maja super wyniki (moge sie mylic !). uwazam ze jak juz sie wydaje kase to trzeba probowac u tych ktorzy maja jednak duzo i doswiadczenia i pozytywnych opinii.
jak sie decydowalam ja na klinike - to nie bralam nawet tego miejsca pod uwage...i dlatego tak ze swojego punktu widzenia (niekonieczne wlasciwego) - odradzam

lolitka - ja pojechałam do Kraka tylko dlatego że ginekolog do którego wcześniej chodziłam polecił tę klinike lub Warszawkę. Do Warszawy mam daleko więc wybrałam Krak. Chociaż ostatnio dużo myślałam o zmianie. Tak w sumie to masz rację bo jakos nie ma tu nikogo z Kraka.
Chyba najbardziej oblegane to białystok, katowice i Wa-wa nie?
 
Do góry