reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mira

nie, mysle ze IMSI nic nie dalo i sie zgadzam ze to marketing. mialam 2 ostatnie razy IMSI z czystej przekory ale jak widzisz - dopiero drugie sie udalo wiec to jak zawsze loteria i nic wiecej

ja tez mialam 2 ostatnie w polsce robione i jedyne co moge powiedziec to jestem zadowolona z laboratorium w klinice bo nikt mi takich ladnych zarodkow nie zrobil wczesniej jak oni. wlasnie dlatego tez do nich wrocilam 2 raz i tym razem mam nadzieje szczesliwym
 
reklama
Magdalena Markiewicz - Dzięki kochana za odpowiedz! Strasznie dużo tych zabiegów miałaś przed. mój lekarz z tego co widze jest totalnym ignorantem. Ja do transferu przygotowywyje sie w Kielcach (to jest jedyny lekarz który ma podpisaną umowę z invimedem w warszawie i tak jest mi łatwiej), ale postanowiłam ze jak sie tym razem nie uda (tfu tfu odpukać) to następny raz będę jeździła do W-wy.
Dani - Nizezłe jaja z tym płaceniem z góry - mozna wiedziedzieć w jakiej klinice przygotowywujesz sie do in Vitrio?

Takie cuda dzieję się niestety w Invimedzie w Gdynia :(

Danii na tych lekach miałam moje drugie ICSI, to są naturalne gonadotropiny, w odróżnieniu od np. Gonalu F. Będziesz musiała oprócz porannego gonanpeptylu, zobić sobie wieczorem 2 zastrzyki (fostimonu i merionalu nie wolno mieszać i podawać w 1 strzykawce). Będziesz musiała również sama wszystko przygotowywac, dostaniesz 2 ampulki, igły, strzykawki. Mi te leki nie odpowiadały, bolesne i bardzo słabo się na nich stymulowałam. Po nich uzyskano tylko 3 oocyty!!! Stymulowana byłam dużymi dawkami. Po Gonalu F za pierwszym razem 5lub 6 za kolejnym 9. Ne wiem czy to wina leku, ale u koleżanki było podobnie. Invikta chyba stosuje już tylko syntetyczne gonadotropiny, te są droższe, ale penie i bezbolesne. W każdym razie na każdego może zadziałać inaczej, zaleźy to pewnie też od cyklu, oczytaj w internecie i w razie czego pogadaj z lekarzem.

Iwka55 dziękuję Ci bardo za info, kurcze trochę mnie to zmartwiło, wolałabym chyba od razu dostać porządne leki.

Dziewczyny a czy którejś z was udało się na tych lekach?

Lolitko trochę opóźnione, bo mnie trochę nie było, ale ogromne gratulacje, niech Ci betka i dzidzia zdrowo rośnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie, jestem tu nowa.
22 lipca podchodziłam po raz drugi do in vitro w Białymstoku.
W 10 dpt zobaczyłam upragnione dwie kreski.
W środę beta 88,2. W piątek (po 48h) miałam 138,9.
Jak myślicie czy 58% to nie za mały przyrost?:oo2:
USG mam "dopiero" 17 sierpnia
Pozdrawiam.
 
cześć dziewczyny:) jestem na moment bo dorwałam sie do komputera:) mi niestety wszystko sie poprzesuwało bo pojawiły się dwa dodatkowe pęcherzyki i jeszcze je dohoduje na większe..więc punkcja dopiero w poniedziałek a transfer w środe badź w czwartek więc bede później na forum bo do tej pory we Wrocławiu siedze więc trzymajcue mocno kciuki:) pozdrawiam
 
jr-c Witaj! Ja robiłam badania co 2 dni. Przez 4 dni też miałam niższy (niż 66%) przyrost ale w kolejnym badaniu był już skok o ponad 300% więc się ruszyło. Najlepiej powtórzyć betę wtedy zobaczysz czy rośnie. Albo poczekać ciepliwie do 17.08 i będziesz miała konkretną informację:-)Pozdrawiam!
 
lulin

Dziękuję. Po prostu naczytałam się, że przyrost powinien być min.66% i teraz popadam w lekką paranoję.
Jutro idę po raz trzeci, mam nadzieję, że skoczy chociaż o 100%.
A ja myślałam, że najtrudniej zajść w ciążę, teraz z kolei się martwię o utrzymanie Maleństwa.

Pozdrawiam :-) Joane
 
Witam, pozwoliłam sobie zakrasc sie na wasz teren :) mi tez zostalo tylko in vitro, chociaz do zrealizowania tego planu mam jeszcze długą drogę....

Lolitko-nie wiem czy mnie pamiętasz ale strasznie chcialam Ci pogratulować :) nawet nie wiesz jak sie cieszę ze w koncu i Tobie się udało :D Czy mozesz mi napisać gdzie podchodzilas w polsce do ivf ?!

pozdrawiam serdecznie i do następnego napisania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry