reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitka200 no pewnie ze jest dobrze,a nawet bardzo dobrze :-D Ale sie ciesze,pewnie teraz jestes juz spokojniejsza.Co do Skandynawi,to wiem co przechodzisz,bo mieszkam w Norwegi i tez siedzialam jak na szpilkach w pierwszych tygodniach ciazy.Pierwsze usg mialam w 8 tygodniu ciazy w mojej klinice,ale juz w 6tc bylam prywatnie podgladnac serduszko;-)Zaplacilam sporo,ale jak zobaczylam migajacy punkcik na monitorze,to juz nie zalowalam ani korony :tak:No i widze,ze udalo Ci sie zrobic bete...ja musialam sie obejsc bez tego,ale i tak dalam rade;-)

Bardzo ale to bardzo Ci gratuluje.Dbaj o siebie i maluszka,bo teraz czekaja Cie najpiekniejsze chwile w zyciu:-)
 
reklama
Bombel- Gratuluje

marcikuk- w Irlandii panstwo nie refunduje ivf, ja mam mozlwosc jedynie sprobowac wymusic refundacje na klinice w ktorej wycieli ma dwa jajowody... moj gin mowil mi ze ma trzy pacjetki ktorym wlasnie ta klinika zrefundowala zabiegi.

widze tez co co lekarz to inna opinia, moj polecil mi krakow albo bialystok.....

A czy w dziewczyny korzystalyscie z tego nacinania czy tam usuwania oslonki zarodka czy cos takiego ?
 
Ostatnia edycja:
no nie wiem czy az tak bardzo dobrze bo beta 611 jak na 17dpt to nie jest wysoko. dzwonilam do lekarza i tez mnie pocieszyla mowiac 'masz niska bete ale moze jeszcze byc dobrze'..... kuzwa mac
 
no nie wiem czy az tak bardzo dobrze bo beta 611 jak na 17dpt to nie jest wysoko. dzwonilam do lekarza i tez mnie pocieszyla mowiac 'masz niska bete ale moze jeszcze byc dobrze'..... kuzwa mac
jakaś idiotka z tej lekarki, nie bierz do głowy. Ważne, że rośnie i wcale nie jest jakoś tragicznie niska na ten dzień po transferze, raczej średnia. No i rośnie książkowo, co się nie jest wcale taką normą.
 
no transfer byl 17 dni temu jak robilam bete... teraz jest 21dpt....
sprawdzalam normay dla beta hcg i moj wynik jest tylko tyllko w granicach normy... martwi mnie to ale jednoczesnie trzeba czekac.... chce poczekac do 7 tygodnia z wizyta
 
Aha czyli transfer był 21 dni temu to jeszcze za wcześnie na usg, no nic trzeba poczekać i wierz, że jest dobrze :) Mi DJ powiedział na 1 usg, że mój jeden synek raczej nie da rady a nie dość, że dał radę to pięknie dogonił braciszka. Będzie dobrze, odzczędzaj się i nie stresuj, bo nie jesteś już sama ;)
 
reklama
lilu

jak na razie nie podchodzisz to se glowy nie zaprzataj klinikami. a jesli chodzi o wybor - to poczytaj najlepiej neta, jest bardzo duzo opiniii i korzystaj z forum jak te czy na bocianie - lepsze sa opinie pacjentke niz lekarzy.lekarze czesto to konowaly i sie znaja i nawzajem polecaja. lepiej miec niezalezne opinie

a poki co to walcz o ta refundacje
 
Do góry