reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No, trochę się stresowałam...;-)Wyszło mi że lepiej robic te bety niż siedzieć i rozmyslać czy spadło czy wzrosło. Ale to było tylko takie 2-tygodniowe szaleństwo :rofl2:
 
kwiatek - czy Ty to widzialas?

kuzwa, i fivette beta spadla z 33 na 13... mam nadzieje ze to jakis blad w labie....
Widziałam i jestem zdruzgotana :szok: Nie wierzę...Mam nadzieję, że zostanie z Nią choć jeden maluszek...
JAk zrobisz jutro betkę to kiedy będzie wynik ?

no i ja mam tak samo - tylko u mnie bedzie tygodniowe:)

A jak Twój emek ? Podniósł już szczękę z podłogi ? Pewnie oszalał ze szczęścia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kwiatek - chyba wyniki dopiero w poniedzialek albo wtorek przy dobrych wiatrach bo to panstwowe, wiec tak szybko to nie ma

moj sie poplakal - i dzownil chyba ze 3 razy dzis pytajac jak sie czuje. bardzo sie wzruszyl wczoraj - tez swoje przeszedl z tymi biopsjami... wiec to jak kamien z serca ktos by zrzucil

a ja po prostu dzis mule....
 
Asiiek - jak mdłości, to dobrze, bo dzidzie wysoko siedzą i rosnąc, cisną żołądek - staraj się rano coś skubnąć przed wstaniem z łózka, podobno pomaga. (chociaż mi chociaż pomagało i miałam mdłości i wymioty codziennie wieczorem ;P )
lolitka - śpij, póki możesz ... :)
 
lolitka to musiało być wzruszające :) W ogóle jak sobie przypomnę to początek ciąży jest pięknym okresem. Pierwsza myśl po przebudzeniu i ostatnia przed zaśnięciem to dzidzia. Cudny okres, a jak zobaczysz serduszko pikające to już w ogóle odlot :) Oby wszystkie starające się szybko tego doświadczyły.
 
reklama
lolitka200 aj mamuśka musisz trochę wrzucić na luz, bo przed każdym usg będziesz miała stan przedzawałowy :) Musi być dobrze i tego się trzymaj
 
Do góry