reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
To masz 17 lat i starasz się o dziecko, jesteś fryzjerka czy boisz się powiedzieć rodzicom o ciąży ? co w końcu? Dla mnie mocno to naciągane 🙂 dla mnie to ktoś się nudzi :)
Nie rozumiem tego komentarza.
Jestem w szkole branżowej o kierunku fryzjer
 
Mama powiedziała że na jutro mnie omówi do ginekologa i pojedziemy porobić badania
w takiej sytuacji najlepiej od razu udać się na izbę przyjęć ginekologiczną. Wytłumacz mamie,ze niepokoisz się o swój stan zdrowia i z krwawieniem w ciąży przyjmą Cię na pewno.
 
Mam nadzieję, że jeśli nie uda Ci się dzisiaj pojechać na IP, to dostaniesz się jutro do jakiegoś lekarza.

Jeśli miałabyś w nocy bóle brzucha, to MUSISZ od razu jechać na IP. M U S I S Z.
Nie wiemy na forum co CI dolega, ale nie można wykluczyć ciąży pozamacicznej (jej objawem jest m.in. krwawienie ). Ból brzucha wtedy może oznaczać krwawienie do środka i to wtedy bezpośrednoi zagraża życiu (nie straszę, tylko chcę CIę uświadomić, że to nie jest coś, gdzie się weźmie tabletkę i ból minie).
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry