reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiem że powinnam ale mam 17 lat a boję się powiedzieć o tym mamie 😔
Oliwka słuchaj, nie bój się. Dziewczyny może trochę ostro napisały. Stało się, jesteś w ciąży i musisz teraz poinformować rodziców. Niezależnie od tego jaka będzie reakcja Twojej mamy czy Taty to wierzę, ze Ci pomogą. Ciąże musi potwierdzić lekarz, musisz również zrobić odpowiednie badania. Zadbaj o siebie i o dzieciątko. W stanie ciąży zdrowie mamy i dziecka jest bardzo ważne, krwawienie musisz skonsultować bo nie wiadomo co dzieje się z Twoim organizmem.
 
reklama
Widziałaś dobrze, bo odpowiadałaś na te posty, po prostu ignorowałaś pytania :)

Ale spoko, to lecę z kolejnymi:
Czy wiesz jak wygląda sprawa L4 w Twojej szkole i pracy?
Czy wiesz czy możesz zaliczyć rok jeżeli będziesz unikać.szkodliwych czynników?
Czy możesz zaliczyć rok jeżeli całkiem dostanjesz L4 do pracy?
Czy jak będziesz mieć ciążę leżąca to wiesz kto zawiezie Cię do lekarza i na badania?
Czy wiesz, kto będzie zajmował się dzieckiem, kiedy Ty po porodzie wrócisz do szkoły?
Czy przemyśleliście to, że zabieracie facetowi możliwość dalszego kształcenia?
Czy pomyślałaś, co będzie, jeżeli dziecko okaże się niepełnosprawne?

Odpowiedzialna osoba ma odpowiedzi na te pytania już przed ciążą.

I nie, koleżanki i kuzynka rodzące w wieku 17 lat to nie przejaw odpowiedzialności a tego, że macie patologiczne otoczenie i że Wasi rodzice nie dali rady. To dalej nie jest przejaw odpowiedzialności, raczej głupoty i braku dojrzałości. Jeszcze wpadka byłaby bardziej zrozumiana niż zaplanowana ciąża w tym wieku.
Chłopak jest w szkole branżowej w ostatniej klasie . I mówił że potem chce iść do pracy. Więc. Nikt mi nie zabierał lat nauki .

Wozić będzie mnie on jak zrobi wolne albo moi rodzice lub jego .

A zwolnienie z praktyk będę miała normalnie jeśli chodzi o ciężkie rzeczy.

Od razu niepełnosprawne stawiasz ze będzie tak ?
No I co w tym złego, to nie zmienia faktu że będę go nadal kochać jak normalne .


Według twoich wypowiedzi to wpadka nawet jest glupotą.
 
Oliwka słuchaj, nie bój się. Dziewczyny może trochę ostro napisały. Stało się, jesteś w ciąży i musisz teraz poinformować rodziców. Niezależnie od tego jaka będzie reakcja Twojej mamy czy Taty to wierzę, ze Ci pomogą. Ciąże musi potwierdzić lekarz, musisz również zrobić odpowiednie badania. Zadbaj o siebie i o dzieciątko. W stanie ciąży zdrowie mamy i dziecka jest bardzo ważne, krwawienie musisz skonsultować bo nie wiadomo co dzieje się z Twoim organizmem.
Tu już się wiele wydarzyło od tego postu który cytujesz
 
Oliwka słuchaj, nie bój się. Dziewczyny może trochę ostro napisały. Stało się, jesteś w ciąży i musisz teraz poinformować rodziców. Niezależnie od tego jaka będzie reakcja Twojej mamy czy Taty to wierzę, ze Ci pomogą. Ciąże musi potwierdzić lekarz, musisz również zrobić odpowiednie badania. Zadbaj o siebie i o dzieciątko. W stanie ciąży zdrowie mamy i dziecka jest bardzo ważne, krwawienie musisz skonsultować bo nie wiadomo co dzieje się z Twoim organizmem.
Powiedziałam im wczoraj już o tym i jestem w szpitalu . Ale mimo tego dziewczyny nadal cisną o tym że sobie nie poradzę. Albo co jak mi chlop ucieknie i każdy się odwroci . Czy wy naprawdę 😔
 
Chłopak jest w szkole branżowej w ostatniej klasie . I mówił że potem chce iść do pracy. Więc. Nikt mi nie zabierał lat nauki .

Wozić będzie mnie on jak zrobi wolne albo moi rodzice lub jego .

A zwolnienie z praktyk będę miała normalnie jeśli chodzi o ciężkie rzeczy.

Od razu niepełnosprawne stawiasz ze będzie tak ?
No I co w tym złego, to nie zmienia faktu że będę go nadal kochać jak normalne .


Według twoich wypowiedzi to wpadka nawet jest glupotą.
Nie obstawiam, że będzie niepełnosprawne 🤦‍♀️ po prostu głupotą jest nie pomyśleć o tym co będzie, jeżeli tak się stanie. Kochać sobie możesz, a kto zapłaci wtedy za fizjoterapie?

Nie napisałam, że wpadka jest głupotą. Wpadka się zdarza i już. Zaplanowanie dziecka w wieku 17 lat z nastawieniem, że wszyscy dookoła na pewno Ci pomogą jest głupotą.
 
Chłopak jest w szkole branżowej w ostatniej klasie . I mówił że potem chce iść do pracy. Więc. Nikt mi nie zabierał lat nauki .

Wozić będzie mnie on jak zrobi wolne albo moi rodzice lub jego .

A zwolnienie z praktyk będę miała normalnie jeśli chodzi o ciężkie rzeczy.

Od razu niepełnosprawne stawiasz ze będzie tak ?
No I co w tym złego, to nie zmienia faktu że będę go nadal kochać jak normalne .


Według twoich wypowiedzi to wpadka nawet jest glupotą.

A nie jest? 😅
Myślę, że żaden dojrzały człowiek zaliczając "wpadkę" nie będzie udawał, że to było mądre. Bo wszyscy DOJRZALI ludzie wiedzą, że jeśli nie chce się dzieci to należy się zabezpieczać i wiedzą też, że zabezpieczenia mogą nie dać 100% pewności i dlatego mają przegadany zawsze plan B. Dla jednych będzie to wspólne życie i zaplanowane wydatki/mieszkanie i wspólną przyszłość, a dla innych wybranie lekarza czy Kliniki która dokona aborcji. To jest właśnie odpowiedzialność, umiejętność analizowania i przewidywania różnych (niekoniecznie różowych) scenariuszy i gotowość na nie.
 
Ja dosłownie na sekundkę …

Czy komuś jeszcze został popcorn i był by skory się podzielić … 🤤

Brazylijski taśmociąg przy tym to pikuś …

A nie lubie tak o pustym pysku … 🙃
No właśnie ja mam straszną ochotę na popcorn, nawet kupił mi mąż paczkę serowego do mikrofali, ale nie mamy mikrofali i nasze sąsiadki też nie 😂 próbowałam zrobić go w garnku, ale taki średni wyszedł.

Żądam popcorny serowego natychmiast! I żeby ktoś mi przywiózł z kina nachosy z sosem serowym. Ser prawem, nie towarem!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry