reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie na początku ciąży

reklama
Trzymam kciuki. Ja w poronionej ciąży nie mialam ani kropli krwi, a w donoszonej caly 1 trymestr miałam plamienia/krwawienia
Dziekuje

Bylam u lekarza. Dzis juz widac zarodek i bicie serduszka. Mam lezec. Nie wiadomo skad to krwawienie. Mam szanse 50 na 50, mowi pani Doktor.
Dalej zyje nadzieja...
 
reklama
Jaka dawka? To jest polski lekarz? To jest lek dopochwowy?
Poki krwawienie mam lykac tabletki. Niestety pani Doktor nie mowi po polsku. 100mg progesteron. Biore 2 tabletki rano i 2 wieczorem. Zaczelam brac, bo zaczelam plamic. A teraz coraz mocniej krwawie. Nie tak mocno jak okres ale jednak coraz mocniej.
Od czego to moze byc?
Boje sie, ze jak tam bede krwawic i pecherzyk z zarodkiem tez powoli splynie :(
Myslicie, ze mam szanse nie stracic dziecka?
 
Do góry