reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
A Miki zaczyna sam chodzić!!! Normalnie od niedzieli jesteśmy w wielkim szoku :-) a dziś już przeszedł nie jeden czy dwa kroczki ale z sześć męskich kroków postawił :tak::tak::tak: oj usamodzielnia mi się mój mały i wyrywa spod matczynych skrzydeł hehehehe
Aha, ząbków nadal nie widać - przynajmniej nie będzie co wybijać :-D:-D:-D:-D
 
U mnie radosc Bo Oliwka probuje RACZKOWAC :-)
Dzis pierwszy raz zrobila chyba razem z 5 kroczkow raczkujac :-)
Tylko ze ona zrobi 2 widzi ze pomalu jej to idzie I zaraz bach kuferek na podloge Chyba pupcia za ciezka NO ALE WIDAC ZE COS STARA SIE ZROBIC

A JA JESTEM TAKA SZCZESLIWA :-)
MAM NADZIEJE ZE SIE NIE OBEJZE A OLIWKA BEDZIE LADNIE RACZKOWAC
:-)
 
Dorota gratulacje dla Oliwki

U nas od soboty oficjalnie zatwierdzone przez mojego męża "tata" Chociaż dla mnie on już wcześniej mówił, ale teraz jest wyraźnie i czytelnie ;-) Ach Ci faceci :sorry2:
I są pierwsze oznaki samodzielnego stania, bo co raz częściej na czworaka prostuje nogi i pupę wysoko unosi, tylko ja podniesie rękę, to ląduję na 4 literach i tyle. W pozycji stojącej jeszcze się nie puszcza.
Jak się bawi konkiem, to wydaje taki odgłos "kopytek o bruk" :rofl2: i posiadł jeszcze jedną dość osobliwą umiejętność, którą prezentuje szczególnie podczas jazdy samochodem. Martyna bardzo lubi bajkę "mali Einsteini" o takich dzieicakach, co latają rakietą i żeby ją odpalić klepią się w kolanka, a potem podnoszą ręcę i wołają "odpalamy" no i on to robi jak siedzi w foteliku, uchachany od ucha do ucha.
 
A moje dziecie od wczoraj tez zaczelo raczkowac:)nie moge sie na niego napatrzec jak on zapitala na tych olankach.bo wczesniej podlogi czyscil brzuchem , czasami probowal kilka krokow zrobic ale na brzuchu ladowal i tak.
 
reklama
KASIA :-) USMIALAM SIE
ASIU no wlasnie u mnie jest to samo Olika pleza na brzuchu Teraz robi 2 kroki na kolankach raczkujac I zas laduje na podlodze No ale mam nadzieje ze to kwesto czasu i pojdziena kolanka :-)
 
Do góry