reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
gratuluję maluszkom coraz sprawniejszego raczkowania, kroczków :-) i innych form przemieszczania
u nas właśnie inna forma - zapitala po mieszkaniu na własnym siedzeniu, pierwszy raz mnie zaskoczyła kilka dni temu jak w dwie minuty przemieściła się z pokoju do aneksu kuchennego, a jaka radocha przy tym :-) próbuje łapki do przodu z siedzenia do raczkowania ale widzę że się boi a jak kuszę zabawką to na twarz leci
próby wstawania też są ale to mało jak widzę co Wasze bobasy wyczyniają :tak:
gadatliwa za trzech, uwielbia też zabawę w "pokazywanie" jak Izunia
mama, baba itd. mówi bardzo głośno, za to tata od kilku dni tak cicho z uśmiechem na twarzy, śmieję się do T. że to taki rodzaj uwielbienia ;-) i na Sebę zauważyliśmy że mówi "aba"
 
:tak:
gadatliwa za trzech, uwielbia też zabawę w "pokazywanie" jak Izunia
mama, baba itd. mówi bardzo głośno, za to tata od kilku dni tak cicho z uśmiechem na twarzy, śmieję się do T. że to taki rodzaj uwielbienia ;-) i na Sebę zauważyliśmy że mówi "aba"

U mnie dalej nie ma "mama".
Na mnie mówi Dada.
Jest oprócz tego Tata, Dziadzia, Dzidzia i Baba
I jeszcze Ap... czyli beee....
 
U nas Oliwka slicznie wola na nas i pokazuje raczka podczas wolania jej wolanie to EEJJJJ
lub EETTTT ona jest taka fajna przy tym Ale czasem to jak upatrzy kogos znajomego to tk glosno wola i tak slicznie wyciaga te lapki :-)
Mnie to strasznie rozczula
Oliwka jak slyszy muzyke to spiewa i tanczy Na pupie jak siedzi to cala podskakuje :-)
Pelza po calym mieszkaniu I sciaga wszystko co sie da Wszedzie chce wejsc i o wszystko sie podnosi i bardzo sprawnie jej to idzie Wszedzie juz stanie na nogi Nawet w lozeczku nauczyla sie wstawac :-)
Gadatliwa jest chyba po mnie :-)
ALE MAMA TO POWIEDZIALA MOZE Z 5 RAZY :-(
chyba mnie nie lubi :-)
 
Rubenek pięknie woła mama,tata,dziadzia,babu,bacia,baba,dada. Kiedy mówię chodz podnosi rączki do góry. Ostatnio wstaje sam z dywanu łapiąc się wtedy czego popadnie. Wogóle coraz częściej próbuje wstać:tak:Chodzi w chodziku-jest go wtedy pełno:tak:Otwiera mi wszystkie szuflady-jaką ma wtedy radoche:-D
 
Pieknie się dzieci rozwijają :tak::tak:
Nasza mała też potrafi wołać mama, tata, baba, dada i po swojemu ciągle coś gada, wstaje wszędzie gdzie się da, chodzi bardzo ładnie koło łóżka lub mebli ale sama się boi bo zaraz siada na pupę, nawet kąpiel w wannie jest na stojąco bo przecież szkoda czasu na siedzenie:no: przebieramy pieluchę też na stojąco ale już się nauczyłam ją szybko zakładać chociaż w polsce babcia z dziadkiem się niezle gimnastykowali zeby ją przebrać jak my z Karoliną byłyśmy w szpitalu, babcia ją ubierała a dziadek trzymał:-D
Zaglada do szafek, wywala z nich wszystko, uwielbia się bawić telefonem lub pilotem mój tel już był klejony bo jak rzuciła to się rozleciał....wszędzie jej pełno...
 
Ostatnia edycja:
U nas Bartek ostatnio odkrył że w najniższej półce w kuchni trzymam reklamówki foliowe.
Szykowałam obiad a on przydreptałdo mnie więc dla spokoju pozwoliłam mu bawić się nimi pod moim okiem.
Ale później szedł do kuchni i znów do tej szuflady a jak usłyszał że idę do niego to zostawił reklamówkę i zaczął uciekać!:-D:-D:-D Normalnie odwrócił się i do biegu i tylko odwracał się za mną.
Ale jaką radoche miał że udało mu się mi uciec:-D:-D:-D
 
reklama
Małaulka kurde jakbym czytała o swoim ubieranie, przebieranie mycie wszytsko w pionie:-D:-D:-D
Natusia Kurde to jest piekne bo widać że nasze maluchy już powoli kumają co moga a co nie:tak::tak::tak: Sami też wie ze nie moze zadnych karteczek itp i jak widzi ze ide zaraz sie odwraca i spindala:-D:-D

U nas chodzenie zbliza sie z coraz większym krokami. Mały twierdzi ze umie i nie patrzy na nic. Wstaje przy czymkolwiek i idzie na dwóch!!!Nawet jak prowadze go za rączke to się wyrywam :angry::angry: Normalnie mam teraz przesrane bo nie moge go spuscic z oczu bo boje się że znów bedzie próbował łazić aż w końcu przypierniczy gdzieś:sorry2:
 
Do góry