reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Ja to co dzień jestem w szoku odnośnie rozwoju manulanego i psychicznego:szok:

A turlanie się jest po prostu głupie :-p
 
reklama
Oliwka w chodziku nie wie o co chodzi i odbija sie na stopkach i wychodzi jej przesuwanie sie do tylu
Sama jeszcze nie podniesie sie z lezenia do siadu Jak tylko ja biore to ona chce stac Zaczyna dreptac nozkami jak do chodzenia :-)
I od wczoraj ja siedzi w lozeczku a jest w turystycznym na podwyzszeniu to z siadu lapie sie lozeczka i wstaje i staoi trzymajas sie lozeczka Ale stara sie puszczac i przesuwac :-)
Pelzanie nadal jest ale woli stac
Buju buju jest tylko na kilka sekund i nic wiecej Moze predzej bedzie chodzic niz raczkowac heheh
 
No i ja wpadłam się pochwalić. Kacperek bardzo ładnie reaguje na nie i niewolo, poza tym nauczył się przybijać piątkę :-) Jakoś pa pa mu nie pasuje a mówienie to robi tylko bryyyy plując na około. Mówił już ładnie mama baba i teraz przestał w ogóle gadać :-(
 
A u nas gadanie na całego - dziś np. było tata i tata.
Baba, mama, zniekształcone troszkę dziadzia ma opanowane.

Marma to fajnie - u nas mały reaguję na swoje imię, jak mówię nie wolno to się śmieje :baffled:
Papa nie robi chociaż przygląda się uważnie jak ja robię.
 
O to zazdroszczę tych "rodzinnych" słówek ;-) - Miki jeszcze mi się tak nie odezwał, chociaż non stop słyszę jakieś "ooooo", "uuuuu" i (Marma-tak jak twój Kacperek) bruuuuuuuuuczy jak samochodzik opluwając wszystko dookoła :-) Ubaw mamy niesamowity, bo przy tym robi takie słodkie minki że aż się go schrupać chce :-)
Ostatnio doszło juz też dreptanie dookoła łóżeczka, oczywiście trzymając się barierek.
Ale gdzie te ząbki?? :confused:
 
Jednym wychodzą ząbki a inni wydeptują ścieżki w łóżeczku ;-)

U nas mały nieśmiało zaczyna stawać, ale to dopiero wszystko w powijakach.
 
DOROTKO jak Oliwce tak się spodobało stanie to juz pewnie czworaki pojda w odstawkę :-D
MARMA ja tez się cieszyła, że Marika się słucha, al już jej przeszło! Oby u Ciebie też tak się nie skończyło!
MAGDZIUNIA u nas ciągle na tapcie najbardziej ba-ba, czasem ma-ma, pa-pa i la-la
TAZIA za to Marika zaczęła marszczyć nos i śmiesznie prychać :-D:-D:-D A zębów też wypatrujemy i puuusto!

Gratki dla wszystkich maluszków!

Marika chodzi już wzdłuż stołu i każdego dnia pokonuje większą odległość. Wczoraj nawet puściła się oba rączkami i stała chwilę sama. A takie to dla niej śmieszne... :-)
 
reklama
Unas postęp, Bartek zaczął się czołgać i robić kroczki do przodu:-)
Zaczął też siadać z leżenia na brzuchu i jak leży na brzuszku to wstaje na kolanka a później na stupki i tak sobie wstaje a jak ma się czego złapać to wstaje już na nóżki:-D
Mój mały ślimaczek:tak:
 
Do góry