reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Unas postęp, Bartek zaczął się czołgać i robić kroczki do przodu:-)
Zaczął też siadać z leżenia na brzuchu i jak leży na brzuszku to wstaje na kolanka a później na stupki i tak sobie wstaje a jak ma się czego złapać to wstaje już na nóżki:-D
Mój mały ślimaczek:tak:

Niezły mi slimak!
Nawet mnie nie drzaźnij :-p
 
reklama
Magdziunia..ja..jednak..nie..kupuje..tych..chwytaków..do..lóżeczka..bo..mały..sobie..świetnie..radzi..bez..nich
Fajnie..drepta..po..chałupce..gdzie..może..tam..wstaje..i..się..przemieszcza..na.dwóch:tak::tak::tak:..i..niestety..sie..puszcza..co..konczy..sie..upadkiem:cool2::cool2:
Ogólnie...w..ciągu..jedego..tygodnia..tyle..nabył..umiejętosci..że..gdyby..to..niebyło..moje..dziecko..osobiście..bym..w..to..nieuwierzyła:-D:-D:-D
A..z..gadania..to..Mama..tata..dada..baba..lala...bla..bla..i..czasami..am..am
 
Gratuluje wszystkim dzieciaczkom nowych postepow :-)
U nas nadal PELZANIE i juz nieraz slyszalam ze to moze byc jej sposob raczkowania :-)
Lozeczko juz na samym dole
Zabki bardzo szybko ida w ciagu miesiaca wyszly 3
Prawa jedynke gorna juz widac wiec czekam az sie przebije Oliwska strasznie cierpi podczas przebijania :-(
A tak pozatym to proy wstawania wszezdzie Gadulstwo Smiechy i SPIEWANIE :-)
 
U nas znów wielki krok do przodu- pełzanie po całym pokoju, pełza i do przedpokoju i do naszej sypialni, właściwie to wszędzie gdzie da się wcisnąć i pod stół i pod łóżeczko.
I to w takim tępie że czasem nienadążam go złapać:-D
I wielkie zainteresowanie wszelkimi kablami, kontaktami.

Oczy dookoła głowy i to jeszcze mało:-D:-D:-D
 
No ja też odzyskałam nadzieję, że moje dziecko kiedyś zacznie się przemieszczać.
Nastały upragnione obroty:-)

Skubana wszystko teraz małpuje.
Potrafi zgasić światło.
Zdjąć i założyć :)szok:) kapelusik.
Rozpoznaje gdzie mama, tata, baba, ciotki wujki i inne.
Papa już ładnie jedną rączką wychdozi.
Z gadania to teraz po baba i jeje dziadzia nastało.
SIedzenie opanowane do perfekcji, z siadaniem gorzej.
Tylko w wózku z leżenia się podnosi jak złapie za boki wózka:tak:
Butlę trzyma jedną ręką, a jak je chrupki to najpiew sobie namacza z jednej strony, potem z drugiej i tak na zmianę z dwóch końców odgryza...
 
No i u nas zaczeło się turlanie..sprawia to Szymkowi wielka radosc..nawet siedziec nie hce, tylko turlac sie i turlac...banan na twarzy i turla sie. Probuje troszke tyleczek podnosic, ale do kleczek to mu jeszcze daleko. No i dzisiaj jak uciekla z dywanu, to po podlodze zaczal sie..czolgac do tylu.... ale do raczkowania daleeeeko mu jeszcze.
 
Aniaaa nie mów hop puki nieprzeskoczysz:-p:-p
Mój jednego dnia leżał jak żaba na podłodze, drugiego próbował podciagac nogi pod brzuszek a po kolejnych dwóch dniach raczkował:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny mój oprocz pełzania zaczął niby raczkowanie... Ale w jaki smieszny sposób, na jednej nozce stoi ładnie na stópce i nią sie odpycha, a druga ciagnie kolanem po ziemii, ha ha, jak to smiesznie wyglada, a zasuwa w ten sposob jak nie wiem :-D Tyłek ma u góry, ale to takie koslawe, posikac ze smiechu sie mozna :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry