reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
ZANIM OBEJRZYCIE FILMIKI PRZECZYTAJCIE!!!!:-D:-D:-D
No to w końcu i ja mogę coś napisać na tym wątku:-p Mój ślimak przez weekend zwarjował:szok::szok::szok: Jeszcze w piątek postawiony na 4 rozjeżdżał się jak żaba (Kaka świadkiem) w sobote zaczął podnosić tyłeczek do góre. Tak też było w niedziele i dzisiaj rano (filmik nr1) A wieczorkiem zrobił nam piękną niespodziankę!!!! Chyba przejoł się tym nowym wątkiem jaki chciałam założyć:-D:-D:-D
Wiem ze wiele naszych dzieciaczków już jest bardziej rozwinięta:cool2: ale i tak się pochwale a co:-p

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=tVt1N1t-Rq0"]YouTube - Poczatki...raczkowania[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=j1A9nVUC22U"]YouTube - Pierwsze koty na płoty:)))[/ame]
 
heheh Jaki zdolny ten mój zięciunio?? Jak patrze to mi sie wydaje że on próbuje raczkowac na wyprosotwanych nogach z pupą u góry...a to oznacza, ze juz niedługo sam tup tup będzie robił.
 
Gratki dla Samuelka. Ja to po obejrzeniu tych filmików pokusze sie o stwierdzenie, że Sami to w tym momencie nie jednego paździoszka przegonił:tak::tak::tak: Teraz wystrzeli jak z procy. CZRNA BÓJ SIE:-p
 
Gratki dla Samiego :-)
A Rafał dzisiaj stwierdził ze wzdłuż łóżeczka mozna tez chodzic, a nie tylko stac w miejscu i dzisiaj wedruje trzymajac sie szczebelek. A co do raczkowania to Rafał tez sie bierze do niego, probuje probuje, lapie sie czegos, podciaga, ale jak dupa pojdzie wysoko do gory, a mały przełozy rekę, to nos w podłoge i koniec :-D he he, ale buju buju ładnie robie :-)
 
hehe gratki dla Samiego i Rafałka!!!!no i nawet moj slimak ruszyl tylek:-D:-D:-Dod paru dni ma tylek w gorze i sie buja.wiec moze i on sie ruszy do przodu.bo narazie to tylko pelza jak taka glizda w slimaczym tempie.no i siedziecx tez ni chu chu.ale czworaki sa:-)moze jeszcze cos z niego bedzie;-)
 
reklama
Mój Rafał nawet nie pełzał na brzuchu, dopiero cos tam probuje :-D he he On od razu na nogi, chyba stwierdził ze bedzie od razu dużym chłopcem :-D
 
Do góry