reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Tutaj jest strona tej hurtowni ze Św. Kingi i Centralnej: http://www.free-trade.cracow.pl/ . Polecam zrobić tak jak piszą dziewczyny: sprawdzić wózek osobiście, a potem zamówić przez Internet. Albo - jeśli producent jest polski - zamówić bezpośrednio u producenta. Ja tak właśnie zrobię. Wychodzi naprawdę sporo taniej (widzę to po cenach wózka, który ja wybrałam).
Pierwszy wózek, który chciałam kupić, był wszędzie w Internecie, ale ja chciałam sobie podotykać :-). Od producenta dostałam informację, gdzie w Krakowie mogę go zobaczyć. Ostatecznie tam nie pojechałam, bo zdecydowałam się na inny wózek, ale może i tam warto zajrzeć: Komis Oliwia, Plac Bieńczycki 11c (choć widziałam też w sieci 8b). Pewnie mają i nowe i używane wózki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze mi się przypomniało, że kilka razy i na forum i w Internecie trafiłam na informacje o komisie na Wielickiej gdzieś w okolicy szpitala w Prokocimiu. I jeszcze na Osiedlu Złotej Jesieni 13 - to komis i sklep. Nie wiem tylko jak bardzo aktualne są te informacje ;-). Musiałabym sprawdzić w Internecie.
 
Hej

... pomimo iż jestem z Torunia, to zakupu wózka dokonałam w sklepie w Krakowie, w 4kids, mają swoją stronę internetową i najpierw tak jak piszą dziewczyny sprawdziłam w realu wózek w toruńskim sklepie, potem zamówiłam przez neta, na zestawie maxi cosi mura zaoszczędziłam ok 800 zł w porównaniu z ofertą toruńską, a przesyłka była gratis, dlatego POLECAM :-p
 
Znane mi sklepy z wózkami:
1) Entliczek - Pętliczek na ul. Wadowickiej;
2) Free Trade na ul. św. Kingi i na Centralnej;
3) "Czarodziej" na os. Złotej Jesieni;
4) sklep na al. Beliny-Prażmowskiego (choć nie wiem, czy jeszcze istnieje).

Ja zrobiłam tak, że pooglądałam upatrzone modele w sklepach, po czym wybrany kupiłam na Allegro - było taniej i jeszcze z gratisami:-).
Natomiast jeśli chodzi o sklep na św. Kingi, to obsługa jest tragiczna, a ceny wcale nie takie niskie. Jeśli chodzi o wyprawkę, to znacznie taniej jest w sklepie "Myszka" na ul. Miodowej. A na św. Kingi, gdy oglądałam wózek i próbowałam, czy łatwo sie go składa, to baba opiep..yła mnie, żebym się z nim nie siłowała:szok:. Cóż, ciężko siłować się z czymkolwiek, gdy jest się w 8 mies. ciąży... A wystawiony towar jest właśnie po to, żeby sobie popróbować! Niestety babska z obsługi mają komunistyczne podejście do handlu i obsługi klienta. Byłam tam kilka razy i chciałam coś kupić, ale po 1 - drogo, a po 2 - nie lubię, jak sprzedawca traktuje mnie, jak intruza.
 
Jeszcze mi się przypomniało, że kilka razy i na forum i w Internecie trafiłam na informacje o komisie na Wielickiej gdzieś w okolicy szpitala w Prokocimiu. I jeszcze na Osiedlu Złotej Jesieni 13 - to komis i sklep. Nie wiem tylko jak bardzo aktualne są te informacje ;-). Musiałabym sprawdzić w Internecie.

byłam niedawno na Złotej Jesieni, sklep istnieje, ale co do wóżków sie nie wypowiem, bo nie tego szukałam.

Natomiast jeśli chodzi o sklep na św. Kingi, to obsługa jest tragiczna, a ceny wcale nie takie niskie. Jeśli chodzi o wyprawkę, to znacznie taniej jest w sklepie "Myszka" na ul. Miodowej. A na św. Kingi, gdy oglądałam wózek i próbowałam, czy łatwo sie go składa, to baba opiep..yła mnie, żebym się z nim nie siłowała:szok:. Cóż, ciężko siłować się z czymkolwiek, gdy jest się w 8 mies. ciąży... A wystawiony towar jest właśnie po to, żeby sobie popróbować! Niestety babska z obsługi mają komunistyczne podejście do handlu i obsługi klienta. Byłam tam kilka razy i chciałam coś kupić, ale po 1 - drogo, a po 2 - nie lubię, jak sprzedawca traktuje mnie, jak intruza.

no to ja trafiłam lepiej. za to na centralnej zanim pani zauważyła, ze wogóle jestem w sklepie to minęło z 10 minut.
a pani z KIngi sie w zasadzie nie dziwię - nie znasz instrukcji obsługi, mozesz zepsuć i co potem zrobi, jak sie nie zorientuje... ja prosiłam, zeby mi pokazała i pod jej okiem próbowałam... i było bardzo miło.
ale każdy ma swoje wymagania ;-)
co do cen - no tanio nie jest ale wg mnie taniej niż w smykach, entliczkach itp.
a w entliczku też dają kartę stałego klienta - zapomniałam....
 
Ja popieram sklepy wyzej wymienione....

Free Trade - maja duzy wybor wozkow, tanio.

Czarodziej i Świat Dziecka maja duzy wybor wozkow do poogladania

Czarodziej ma takze komis na innym osiedlu!

Entliczek ma drogo, ale mozna cos poogladac.

Sklep Myszka ma tanio i mozna ich ofete zobaczyc na internecie na allegro, a w sklepie maja te same ceny.
 
Ostatnia edycja:
Entliczek na Bora Komorowskiego jest w miarę dobrze wyposażony i obsługa wydaje się bardzo kompetentna, przy czym niestety nie prowadzą sprzedaży tańszych wózków polskiej produkcji, czyli trzeba liczyć jedynie na te bardziej markowe wózki. Tłumaczą się tym, że chcą handlować tylko tym, co jest odpowiedniej jakości, ile w tym prawdy - trudno ocenić, ale dzwoniąc do kilku firm produkujących wózki usłyszałam, że w ogóle ciężko mniejszym i tańszym producentom wbić się na krakowski rynek. Plusem tego sklepu są jednak dobre promocje - np. w styczniu Xlander 3 w 1 był w cenie zbliżonej do cen internetowych np. bobowozki.pl (nie wiem czy dalej, bo w końcu się nie skusiliśmy) oraz szybki i profesjonalny serwis (to akurat zasłyszane od znajomej, która tam kupiła Navingtona).
 
reklama
Ja mogę polecić, ale niestety też nie z Prokocimia, tylko z Grzegórzek salon Agi Jaśko. Kiedyś chodziłam też do Berendowicz & Kublin, ale później polecieli w kulki z cenami.
 
Do góry