reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

reklama
Być może zdubluję pytanie, ale wątki są dość stare i może się coś pozmieniało.

Szukam pediatry w okolicach Wzgórz Krzesławickich/Nowej Huty.
Teraz chodzimy do dr Podsiadło na Wzgórzach, ale jestem bardzo niezadowolona:
* na każdej wizycie słyszę co innego (podawać kaszkę wieczorem/nie podawać; w 3 miesiącu twierdziła, że zęby będą wychodzić lada dzień, w 6 powiedziała, że nic nie widać, żeby coś ruszało)
* napletek, który pierwsze miesiące czy nawet lata może być fizjologicznie lekko przyrośnięty, odciągnęła tak, że synkowi stanęły łzy w oczach (mimo moich zapewnień, że sika bez problemu i nic go nie boli)
* w 6 tygodniu, kiedy mówiliśmy o lekkich wzdęciach, od razu "zdiagnozowała" skazę białkową, kazała przejść na ścisłą dietę i chciała przepisać lek (debridat), ale zapomniała nazwy i w końcu nie wypisała recepty (wzdęcia przeszły po dwóch kropelkach esputikonu
* na pierwszej wizycie przepisała antybiotyk w kropelkach, którymi mieliśmy zakrapiać pępek, bo niby źle się goił - tego samego dnia położna na wizycie domowej powiedziała, że wszystko jest w porządku, dwa dni potem kikut odpadł i pępek jest idealny.

Póki co na szczęście chodzimy tam tylko na szczepienia, ale chciałabym dla świętego spokoju zapisać Franka do jakiegoś dobrego lekarza, żeby w razie czego nie szukać kogoś na szybko.
Będę wdzięczna za polecenie dobrego pediatry.
 
Mamy Drogie! Wyjątkowo nie w temacie dziecięcym, tylko matczynym! Od mojego karmienia piersią chyba mam już całkiem odwapniony organizm, bo najpierw złamałam rękę, a teraz wypadło mi pół zęba. A co gorsza coś mi tam kiełkować zaczyna! :crazy: Możecie jakiegos dobrego dentyste w krakowie polecic??? Będe wdzieczna za jakies sprawdzone namiary!
 
Ja ci moge polecić dr. Sabat z Ultramedica. Młoda ale rewelacyjna, ja jestem panikara i dentysty boje sie jak ognia a dzieki niej w ciąży przeprowadziłam leczenie zębów. Może nie jest to tania klinika ale liczy sie jakość.
 
hej. nie iwem czy w odpowiednim wątku. Potrzebuje namiar na jakąś fajną położną z Krakowa. Mam rodzić w uniwersyteckim ale okazało sie ze mój mąż nie może być ze mną. Dlatego szukam polożnej sprawdzonej albo douli która by mi w tym pomogła. Nie jestem panikara, ale wiem co moze pomóc taka osoba bo doświadczyłam tego w pierwszym porodzie i jakoś teraz nie wyobrażam sobie rodzenia samej.
pomożecie
 
hej hej, jeśli o mnie chodzi, to polecam ginekologa Jerzego Wolaka przy pętli Mały Płaszów, jeśli chodzi o szpital polecam Kopernika i totalnie odradzam Ujastek i Narutowicza, jeśli chodzi o pediatrę to ja na dawnym Zakrzówku byłam, bo moja mama była tam pielęgniarką, ale nie wiem jak jest teraz. Jeśli chodzi o szpitale dziecięce to bez wątpienia Prokocim, świetni lekarze, przemiła atmosfera i przede wszystkim naprawdę można na nich polegać, mojego narzeczonego tam operowali bo miał guza gdy był mały, ja parę lat temu miałam tam operację oka, moja kuzynka lezała w zeszłym roku na serduszko i wszystko było super, odpoczynek z dziećmi nad wodą w Krakowie również polecam to na co mam widok z balkonu, czyli Zalew Bagry, strzeżone kąpielisko, czysta woda, bezpieczny plac zabaw, gdyby ktoś chciał wpaść to zapraszam :)
 
hej hej, jeśli o mnie chodzi, to polecam ginekologa Jerzego Wolaka przy pętli Mały Płaszów, jeśli chodzi o szpital polecam Kopernika i totalnie odradzam Ujastek i Narutowicza, jeśli chodzi o pediatrę to ja na dawnym Zakrzówku byłam, bo moja mama była tam pielęgniarką, ale nie wiem jak jest teraz. Jeśli chodzi o szpitale dziecięce to bez wątpienia Prokocim, świetni lekarze, przemiła atmosfera i przede wszystkim naprawdę można na nich polegać, mojego narzeczonego tam operowali bo miał guza gdy był mały, ja parę lat temu miałam tam operację oka, moja kuzynka lezała w zeszłym roku na serduszko i wszystko było super, odpoczynek z dziećmi nad wodą w Krakowie również polecam to na co mam widok z balkonu, czyli Zalew Bagry, strzeżone kąpielisko, czysta woda, bezpieczny plac zabaw, gdyby ktoś chciał wpaść to zapraszam :)
mozna wiedziec skad takie odradzanie Ujastka??
 
reklama
Magda Zlosnica na watku o kopernika sama sie pyta jak tam jest wiec chyba nie ma podstaw do odradzania Ujastka. Mysle ze to dobry wybor bo ty chyba tam zamierzasz rodzic z tego co pamietam?
 
Do góry