reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

to szkoda, ze odradza jak nie wie co i jak takim sposobem tylko plotki powstaja i sie straszy dziewczyny...

gosiane tak dobrze pamietasz :) lezalam juz 2 razy i jestem bardzo zadowolona z Ujastka i opieki :)
 
reklama
Magda Zlosnica na watku o kopernika sama sie pyta jak tam jest wiec chyba nie ma podstaw do odradzania Ujastka. Mysle ze to dobry wybor bo ty chyba tam zamierzasz rodzic z tego co pamietam?

byłabym rada, gdybyś przestała negować każde moje słowo. jak już pisałam w swoim wątku, chcę poznać inne opinie, sama jestem zdecydowana rodzić na kopernika z polecenia koleżanki.
 
Ostatnia edycja:
byłabym rada, gdybyś przestała negować każde moje słowo. jak już pisałam w swoim wątku, chcę poznać inne opinie, sama jestem zdecydowana rodzić na kopernika z polecenia koleżanki.

Ok doczytalam teraz ze masz info od kolezanek, sorki, byc moze zle zrozumialam twojego posta.

Kolezanka mi podrzucila link do gabinetu poloznych srodowiskowych dzialajacych na terenie nowej huty, moze sie komus przyda. Polozne przyjezdzaja do domu w ramach kontraktu z nfz :-) www.poloznanowahuta.republika.pl
 
nie zauwazylam takiego traktowania... zlosnica a myslisz, ze dostaniesz dziecko jak beda powiklania na kopernika?? to chyba normalne i bardzo dobrze swiadczy o szpitalu, ze jak cos nie tak to otaczaja opieka a nie klada dziecko mamie zeby gorzej nie bylo:szok:
gosiane ja mam polozna od nich - ANIOŁ nie kobieta:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Magda_Mr nie rozumiem po co prowokujesz, poza tym nie stwierdziłam tego, że powinnam dostać dziecko nawet, gdy są powikłania, tylko stwierdziłam, że fajnie, bo nie tak jak w innych szpitalach dziecko dostajesz po jakimś czasie, tylko od razu po mierzeniu, ważeniu, itp jeśli nie masz powikłań, nie tak napisałam?
 
Polozna srodowiskowa przychodzi (jesli mama tego chce) kilka razy po porodzie do domu. Obserwuje czy mama sie dobrze czuje, doradza jesli sa jakies problemy i odpowiada na pytania. Wiem ze taka polozna moze przyjsc do domu jeszcze w czasie ciazy. Ja zaluje ze nie moge skorzystac z tego akurat gabinetu (ze wzgl na to ze mieszkam poza nowa huta) bo slyszalam tak jak pisze Magda_Mr same dobre opinie.

Co do dostawania dziecka po porodzie to np w Zeromskim jest tak ze po porodzie sn dziecko jest mierzone i badane na brzuchu mamy gdzie zostaje 2 godz, oczywiscie jesli z mama i dzieckiem jest wszystko wporzadku.
 
reklama
zlosnica nie prowokuje nie lubie tylko jak sie wydaje krzywdzace opinie nie wiedzac nic kompletnie na ten temat.
w tym szpitalu akurat dziecko jest mierzone i wazone i zostaje 2 godz z mama wiec nie wiem skad takie bzdury...:crazy:
 
Do góry