reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Ja jutro idę na basenik... :zawstydzona/y: w sumie to dzisiaj :-p

A co do smarowania to najpierw zaopatrzę się w oliwkę a potem Fissanik i zobaczymy jak to będzie:-)

DObranoc Kobitki:happy:
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży chodziłam na basen. Rzeczywiście relaksował a jaki Wiktor był spokojny :-D Raz to się przestraszyłam, bo jak wróciłam z basenu o 17 to do jakiejś 21 się nie ruszał. Pewnie spał, bo go woda uspokoiła. Teraz też mam zamiar chodzić. Przez wakacje nie chodziliśmy bo nad jeziorko się jeździło. Basen dla Wiktora będzie frajdą i dla mnie relaksem. Ale to dopiero w drugim trymestrze.
 
A ja czekam aż wybudują u nas basen, pod koniec listopada ma być gotowy, ale na pewno bedzie trudno na początku się tam dostać :/
No i pewnie mój maluch bedzie znerwicowany, bo ja ostatnio zachowuję się jak jakaś hetera.... masakra, wszystko mnie wkurza i klnę jak nigdy dotąd... normalnie jestem sobą załamana :/

Ale - z dobrych wiadomości - dziś wreszcie 30.09. - czyli termin mojej pierwszej wizyty :). już nie mogę się doczekać. mam nadzieję, że wszystko jest w porządku...





 
Fajne macie brzuszki, myslalamz ze tylko u mnie juz cos widac.Tez po wszystkim mnie wzdyma i pod wieczor to dopiero mam balonik.Ale podobno w drugiej ciazy szybciej widac.W pierwszej ciazy mialam calkiem zgrabny brzuszek, chociaz sporo przytylam,a po ciazy wazylam jakies 4kg mniej niz przed, czyli 56kg przy wzroscie 174, ale za to teraz juz waga mi podskoczyla do 59kg a to dopiero 6tc co to bedzie pozniej, juz sie zalamuje.Rozstepow za duzo nie dostalam kilka malutkich na biodrach i na biuscie ale teraz wlasciwie niewidoczne, ale jak ja bede tak tyc to bede pewnie prazkowana pod koniec.A najgorsze jest to ze wcala wiecej nie jem bo jakos smaku nie mam....masakra
 
Misia mozliwe ja jestem 2 tyg za toba i juz mam taki wystajacy od dolu. a jak siedze po turecku i sie troche zgarbie to cycki prawie mi sie na nim opieraja :-D a co do cyckow to sa takie napompowane, ze sprawiaja wrazenie jakby mialy zaraz wybuchnac :tak:
 
Ja też już mam wrażenie, że rośnie mi brzuszek a to dopiero początek 7 tyg. Chyba faktycznie w drugiej ciąży szybciej go widać bo mieśnie brzucha są osłabione po pierwszej ciąży ( przynajmniej u mnie nie zdążyły się zregenerować). No powiem Wam, że wieczorem to na 5 mies wygląda :szok:, a ważę 57kg przy wzroście 165 cm. Co to będzie później ;-):-D.
 
Fajne macie brzuszki, myslalamz ze tylko u mnie juz cos widac.Tez po wszystkim mnie wzdyma i pod wieczor to dopiero mam balonik.Ale podobno w drugiej ciazy szybciej widac.W pierwszej ciazy mialam calkiem zgrabny brzuszek, chociaz sporo przytylam,a po ciazy wazylam jakies 4kg mniej niz przed, czyli 56kg przy wzroscie 174, ale za to teraz juz waga mi podskoczyla do 59kg a to dopiero 6tc co to bedzie pozniej, juz sie zalamuje.Rozstepow za duzo nie dostalam kilka malutkich na biodrach i na biuscie ale teraz wlasciwie niewidoczne, ale jak ja bede tak tyc to bede pewnie prazkowana pod koniec.A najgorsze jest to ze wcala wiecej nie jem bo jakos smaku nie mam....masakra
Orzeszek czym Ty się przejmujesz, przecież Ty chudzina jesteś jak przy wzroście 174 cm 56 kg ważysz:-D i jak widać masz łatwość zrzucania zbędnych kilogramów.
Widzę, że Twoja Amelcia jest prawie w tym samym wieku co mój Wojtuś. Ok miesiąca różnicy. Pozdrowionka!
 
Ostatnia edycja:
Marita rzeczywiscie nasze dzieciaczki sa w tym samym wieku, wiec wiem co przezywasz bo takie maluszki to bardzo absorbujace sa,a Amelka to juz wogole ma tyle energi ze ja nie nadazam.Pozdrawiam
 
reklama
W poprzedniej ciąży wybrzuszenie u mnie pojawiło się w 13 tc. A teraz, ech, lepiej nie mówić - pół roku po porodzie a brzuchol flaczek i tłuściutki, cóż, niedługo nić nie będzie wisiało ;)
Ja smarowałam się Perfekta mama i tylko na boczku pod koniec ciąży wyskoczyło mi kilka rozstępó, ktoych już nie widać, no i do piersi krem z wyciągiem z kapusty polecam, także perfecta mama.
Muszę Wam powiedzieć, że dziwnie mi znowu pisać i czytać o rosnących fasolkach, bo nie tak dawno pojawił się u mnie kurczak, a teraz powtórka z rozrywki, zastanawianie się, jaki/a jest, jak wygląda itp.
A wiecie, że płeć mego syna była już widoczna w 13 tc :) Mam nadzieję, że teraz młoda (mam nadzieję) też będzie ładnie pozowała do zdjęć ;)
 
Do góry