reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

ja całą ciążę chodziłąm w ciuchac z przed ciązy :-D
a jak urodziłam na gwałt musiałam pokupić mniejsze bo wszystko ze mnie spadało..
razem z ciążą zgubiłam kilka kg więcej niż powinnam i miałam mniej niż przed:-D
 
reklama
Mam rozstęp nad pępkiem ale chyba tylko dla mnie widoczny :-) No i pępek mi się większy zrobił. Też tydzień po porodzie weszłam w spodnie sprzed ciąży tylko brzuszek wymagał podrasowania :-) troche skóra jeszcze wisiała ale kilka zabiegów i po sprawie było :-) Dobrze, że mam siostrę kosmetyczkę hehe :-)

Klaudusia, zdradz co Twoja siostra robi z takim brzusiem, prosimy... :) mi zostal po Aleksie, nic z nim nie zrobilam w sensie sportowym, no a po tej ciazy to juz pewnie bedzie masakra! HELP! :)
 
Po ciąży raz, dwa razy w tygodniu robiłam peeling dla złuszczenia starego naskórka i zlikwidowania ciemnej kreski, później kilka masaży napinających skórę (jak kto woli odchudzających) Nie od razu są efekty ale warto było poczekać te kilka tygodni. A najważniejsze jest, żeby regularnie stosować kremy na rozstępy w ciąży, bo jest wtedy mniejsze ryzyko, że wystąpią. A jeśli po ciąży zostaną też można zrobić tak, żeby były prawie niewidoczne. Niestety rozstępów nie można zlikwidować. Można je tylko dobrze zatuszować...
 
hehe dobrze że ja się nie musiałam tak katować:-p


rozstępy można usunąć laserowo:-D

Dlaczego katować? Masaże to sama przyjemność!!! Peeling robisz podczas kąpieli. Mi siorka nie usuwała rozstępów tylko skórę wiszącą.
kamcia rozstępów nie usunie Ci nawet laser! On po prostu zrobi tak, żeby były niewidoczne!!! Są lepsze metody niż laser, no ale też kosztują... Ale efekty są po kilku zabiegach i wydaje mi się, że warto skorzystać. Jak teraz będę miała rozstępy to nie będę się wahać i od razu lecę na zabiegi, bo im świeższe rozstępy tym szybciej są efekty!!!
 
Dlaczego katować? Masaże to sama przyjemność!!! Peeling robisz podczas kąpieli. Mi siorka nie usuwała rozstępów tylko skórę wiszącą.
kamcia rozstępów nie usunie Ci nawet laser! On po prostu zrobi tak, żeby były niewidoczne!!! Są lepsze metody niż laser, no ale też kosztują... Ale efekty są po kilku zabiegach i wydaje mi się, że warto skorzystać. Jak teraz będę miała rozstępy to nie będę się wahać i od razu lecę na zabiegi, bo im świeższe rozstępy tym szybciej są efekty!!!
nie nie kochna ja nie mówię że ci usuwała rozstępy ,, ale sama na końcu napisałaś że nie da się usunąć tylko zatuszować:-p
nie wiem nie robiłam laserowo, ale myślałam ze się da:sorry2:

po tej ciąży napewno rozstępki usunę... bo następna z 6 lat wiec tyle czekć nie będę
najwyżej usunę kolejny raz;-)
a ze skórą to mam nadzieję że teraz będe miała taką sama jak poprzednio po porodzie i nie będę musiała nic z nią robić:-D
 
Rozstępy są, cytuję: rezultatem wzrostu poziomu kortyzolu we krwi (wywołany różnymi czynnikami) jak krem ma na to pomóc? :-)

Fajnie jest w to wierzyć, ale cudów bym się nie spodziewała ;-)
W ciąży rozstępy powstają nie tylko na brzuchu, także na udach, pośladkach i piersiach, radzę się dobrze rozglądać ;-):-)
 
ja mam kilka paasków na lewym boku , co wygląda niezbyt ładnie bo jest wysoko...:-(
i wiem że zdziała na to tylko laser ajak nie laser to inne cudeńko:-p al po tej ciąży dopiero ... haha
 
Dziewczyny a kiedy należy zacząć się smarować? Napiszcie prosze co stosowałyście w pierwszej ciąży aby nawilżyć skóre brzuszka i cycuszków. Ja zauważyłam kilka małych rozstępów na boku, ale mój R twierdzi, że juz je miałam wczesniej. Możliwe bo raz tyje raz chudnę ale się troche wystraszyłam :)
 
reklama
ja zamierzam najpier smarowac sie oliwka albo jakims mocno nawilzajacym balsamem bo te lepsze kremy na rozsteoy mozna stosowac dopiero od 3-4 miesiaca. Fissan podobno jest bardzo dobry ale nie wiem na 100%. Ja juz orzytylam 2kg wiem ,ze u mnie bedzie szybko brzuszek widac wiem nie zamierzam czekac ze smarowaniem
 
Do góry