reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

U mnie piersi wreszcie są takie fajne okrągłe.
Takie by mogły zostać :-),
Ale bolące też są najbardziej podczas snu.
 
reklama
Moje sa takie nabrzmiale, ze tez powyciagalam poduszeczki ze stanikow. Zyly sa baaardzo widoczne, ale same piersi ogolnie sa rewelacja! Jak pieknie wygladaja w dekoldzie takie pelne jak sylikony hehe a rozmiar 75B ale taie juz podchodzace pod C
 
a gdzie zdjęcia jakichś brzuszków?

j myślałam że jak wrócę będzie co oglądać a tu nic:szok:
normalnie szok..
moje piersi się powiększyły ale nie dużo (na szczęście) no i oczywiście nie bolą :-)
ale jak D delkadnie dotknie to drażni jak cholera:baffled: także ma zakaz dotykania.. haha

a brzuch cały czas taki sam jak był osstatnio na zdjęciu:-D norma:-p
 
hmm, co do piersi to pisalam juz o tym w nawiazaniu do posta mandrzejczuk, ze Wam zazdraszczam tych rozmiarow, u mnie to nic sie nie zmienilo, wciaz push-up :(

za to po porodzie to juz bedzie inaczej i znowu bede musiala karmic 1,5 roku zeby choc chwile miec fajny cyc ;) hehehe

Dziewczyny, a ciekawi mnie czy ktorejs z Was dokuczaja zylaki? ja niestety cierpie na te przypadlosc, bo u mnie genetycznie dostalam w prezencie i to z obu stron po rodziacach, i juz w pierwszej ciazy jak mialam 18 lat to mi wylazly :(
a teraz czuje, ze znowu niektore z nich zaczynaja bolec, te na udach szczegolnie, czyzby juz byl ucisk na nie?
Napiszcie jak to jest u Was... pewnie znowu bede nosic te oblesne pancerne rajty, ktore troche powstrzymuja to wywalanie zyl :(
 
Bubbles ja nie mam żylaków ale moja ciotka ma i jak była w ciąży to wiem, że z nią nie zaciekawie było przez te żylaki. Mi pod koniec pierwszej ciąży wyskoczyły naczynka na nogach.
Mi piersi urosły... szybko i niestety z nimi przyszły rozstępy :baffled: Ja w domu chodzę bez stanika, bo stanik mi naciska na żołądek.
 
Bubbles a nie myslalas po pierwszej ciazy zeby usunac operacyjnie te zylaczki? Teraz idzie zima to i tak nie bedzie ich widac, ale do maja to jeszcze troche czasu i potem bedziesz miala problem...

Dziewczyny, a czy wy tez macie wzdecia w ciazy? Ja przytylam tylko 1kg wiec brzuszek tylko tyci tyci mi wydelo, ale nie daj Boze cos zjem i tak mi kalduna wywala, ze wygladam jak w 5 miesiacu!
 
Ja niestety cała poprzednią ciąże miałam wzdęcia i brzuch mi wywalało od samego początku, niezależnie co bym zjadła. Teraz , póki co, wzdęcia mi nie dokuczją, tylko bęben mi wywala.

klaudusia radzę zaopatrzyć się w wygodny stanik, bo ważne jest aby piersi były dobrze trzymane i nie obwisły. Ja też najwygodniej czuję się bez, ale niestety trzeba nosić aby nie mieć, jak murzynki (nie obrażając nikogo)
 
reklama
Do góry