reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

No cóż, coś w tym jest... U mnie dopiero początek 10 tygodnia a już na tyle widać, że się zaczynają pytania czy aby nie jestem w ciąży :-) Ale tylko ci, co mnie dobrze znają widzą różnicę :-)
 
reklama
u mnie zaledwie 8 tydz a juz znajomi widza roznice. A co do plci to jest juz ona wiadoma w 8 tyg ciazy ale nie widac jeszcze tego na usg...kurde jak ja tez bym juz chciALA wiedziec co bedzie...
 
Dziewczyny a jak wasze piersi? Moje są okropne, wielkie, mają dziwny kształt i do tego są jak piersi smerfetki, niebieskie :eek: normalnie ciążowe pełną gębą :eek:
 
Hope - moje wreszcie SĄ:-D!!! wyjęłam wczoraj wypychacze w pusch-up'ach. Ale bolą w nocy okropnie, juz zaczęłam myśleć o tej kapuście, tylko nie wiem jak M to wytrzyma, bo wieczorem piję eliksir z czosnku, więc z ust - czosnek, a z piersi - kapusta:-D:-D:-Dnormalnie cały warzywnik będzie, M ucieknie gdzie pieprz rośnie, hahaha
a kolor normalny;-)
 
Tichonek - ja się zgłaszam, ale dopiero po ciąży haha
Uwierz mi,że jakbym mogła to chętnie z Tobą bym się nimi podzieliła:sorry:Wcale nie jest fajnie nosić taki cyc:sorry:A po porodzie będą jeszcze większe:szok:Pamiętam jak Radka urodziłam to się normalnie wstydziłam:zawstydzona/y:Lato,upał,cieniutkie,jasne bluzeczki a tu takie gabaryty i do tego wkładki widać pod bluzką:confused2:I teraz będzie to samo bo podobny termin porodu:sorry:Za to mojemu mężowi nigdy nie za duże:sorry:Prawdziwy samiec:-D:-D
 
reklama
ja w sumie jestem zadowolona z moich piersi zawsze chciałam rozmiar większe i teraz mam, ale bolą strasznie zwłaszcza w nocy zrobiły się twarde jak głazy i do tego sutki takie ciemniejsze są co do żyłek to widać parę ale nie jest źle
 
Do góry