reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

pewnie nie ma co przesadzać :-) moja siostra w pierwszej ciąży przytyła 25 kg ale potrafiła na raz zjeść cały słoik nutelli a do figury wróciła dopiero po drugiej ciąży a wtedy to przytyła tylko 9 kg
ja w ciąży przytyłam 15 kg więc w sumie taki standard ani za dużo ani za mało ale zaraz po porodzie to sie przestraszyłam mojego brzucha :baffled: ale szybciutko wróciłam do swojej wagi :) i to bez żadnego wysiłku, no troche pomogła w tym dieta bezbiałkowa (bo młoda miała alergię na mleko) i karmienie cycem :) efekt świetne
a brzuszka to mi nie było widać do końca 5 miesiąca aż mąż się zaczął martwić czy wszystko ok i do lekarza wysyłać :-D ale teraz pewnie szybciutko wyskoczy
 
reklama
Witam jestem w 7 tygodniu pierwszej ciąży i nie bardzo się na tym znam ale czy to normalne że mój brzuszek jest już widoczny. Nie bardzo mam się kogo o to poradzić bardzo się cieszę, że w maju będę miała dzidziusia, ale zaczynam się obawiać czy to czasem nie jest ciąża mnoga. Niestety nie mogę zrobić USG, bo mieszkam w Anglii a tu robią dopiero w 12 tygodniu. Oprócz tego mam potworne mdłości i wymiotuje czasami a mimo to przytyłam 1,5 kg, piersi mnie tak bolą, że nie pozwalają mi spać i jestem strasznie śpiąca i zmęczona. Z góry dziękuję za odpowiedź i zrozumienie.
 
Witam jestem w 7 tygodniu pierwszej ciąży i nie bardzo się na tym znam ale czy to normalne że mój brzuszek jest już widoczny. Nie bardzo mam się kogo o to poradzić bardzo się cieszę, że w maju będę miała dzidziusia, ale zaczynam się obawiać czy to czasem nie jest ciąża mnoga. Niestety nie mogę zrobić USG, bo mieszkam w Anglii a tu robią dopiero w 12 tygodniu. Oprócz tego mam potworne mdłości i wymiotuje czasami a mimo to przytyłam 1,5 kg, piersi mnie tak bolą, że nie pozwalają mi spać i jestem strasznie śpiąca i zmęczona. Z góry dziękuję za odpowiedź i zrozumienie.
To,że masz mdłości,senność Cię ogarnia,piersi bolą itd.to oczywiście wszystko normalne.Co do brzuszka to raczej będzie te dodatkowe 1,5 kg+wzdęcia,które w ciąży też często występują:tak:Nawet jeśli to ciąża mnoga to raczej niemożliwe,żeby już ciążowy brzuszek był:no:W pierwszej ciąży też mi się w 8 tyg.wydawało,że już brzuszek widać,ale potem był jakby mniejszy i dopiero mi się pokazał około 4 miesiąca:tak:...A co do USG...czemu nie pójdziesz do jakiejś polskiej przychodni?Ja mieszkam w Irlandii,gdzie zasady są bardzo podobne,czyli do 12 tygodnia nikt z lekarzy nie robi USG,nie pomaga jeśli się krwawienia zaczną:no:(uważają,że jak masz poronić to nie ma co w to ingerować,będzie jak natura chce:baffled:),ale nie wyobrażam sobie nie zrobić USG przed 10 tygodniem ciąży:sorry:Mój gin w Polsce powiedział,że do 10-tego tygodnia powinno być pierwsze USG:tak:Ja na pewno odwiedzę polską przychodnię bo nawet cierpliwość nie pozwoliłaby mi czekać do 12-tego tygodnia:sorry:
 
Witam jestem w 7 tygodniu pierwszej ciąży i nie bardzo się na tym znam ale czy to normalne że mój brzuszek jest już widoczny. Nie bardzo mam się kogo o to poradzić bardzo się cieszę, że w maju będę miała dzidziusia, ale zaczynam się obawiać czy to czasem nie jest ciąża mnoga. Niestety nie mogę zrobić USG, bo mieszkam w Anglii a tu robią dopiero w 12 tygodniu. Oprócz tego mam potworne mdłości i wymiotuje czasami a mimo to przytyłam 1,5 kg, piersi mnie tak bolą, że nie pozwalają mi spać i jestem strasznie śpiąca i zmęczona. Z góry dziękuję za odpowiedź i zrozumienie.

tak to normalne :-D ja do tej pory mialam plaski brzuszek z mala oponka, a teraz mam wystajacy z opona :-D nie moge go nawet z rana na czczo wciagnac :tak: prosze tak wyglada w 5 tyg i 3d ciazy bez jedzenia, bo ten z wczoraj byl po jedzeniu


Uploaded with ImageShack.us
 
Dziękuję bardzo za szybką reakcje. mandrzejczuk bardzo mnie uspokoiła twoja fotka mój brzuszek jest bardzo podobny. Co do udania się do polskiej kliniki to najbliższą mam w Londynie, i na razie z powodu wymiotów nigdzie się nie ruszam, boję się nawet do sklepu jechać, bo nie wiem co się stanie. Ponieważ nie mam żadnych krwawień i bólów to nie będę ryzykować 2 godzin jazdy w jedną stronę, ale jak tylko będę miała wrażenie że coś się dzieje to odrazu pojadę.
 
hehe dziewczyny,nie wiem gdzie moje zdjęcia, ale urodziałam Antka w 35 tyg - a miałam brzuch jak balon hihihi. Wazyłam 90kg:) -ciąza zaczęła się przy 59:) Po 2 tyg od porodu ważyłam już 67 a waga do 62 spadła bardzo szybko. Niestety nie byłam w stanie już nigdy dojść do tego 59 a teraz nawet mam więcej niż 62. Byłam jak wańka wstańka hehe żeby się obrudzic albo wstać musiałam się rozpędzać i rozbujać na 3 razy hahaha. Pomyslcie sobie co by było jakbym doczekała 40 tyg hehehe:)
 
hahhaahah rozbujac hahha :-D:-D:-D no nie moge to dobrze, ze juz nie bujalas sie te 5 tyg wiecej, bo bys sie turlala bidulko po porodowce hehehe :-D ale jak ty to zrobilas, ze przytylas az 31kg? Tak o samo z siebie sie nazbieralo czy mialas jakies problemy? Bo moja znajoma przytyla chyba 27kg ale miala zatrucie ciazowe czy cos takiego, woda jej sie zatrzymywala w organizmie no ale ona to tez wpierdzielała na potege :tak:
 
reklama
hahhaahah rozbujac hahha :-D:-D:-D no nie moge to dobrze, ze juz nie bujalas sie te 5 tyg wiecej, bo bys sie turlala bidulko po porodowce hehehe :-D ale jak ty to zrobilas, ze przytylas az 31kg? Tak o samo z siebie sie nazbieralo czy mialas jakies problemy? Bo moja znajoma przytyla chyba 27kg ale miala zatrucie ciazowe czy cos takiego, woda jej sie zatrzymywala w organizmie no ale ona to tez wpierdzielała na potege :tak:
mandrzejczuk mi się wydaje że to zależy od porganizmu...
ja pisałam wcześniej moja bratowa w pierwszej ciąży przytyła 25 kg , w drugiej 30:tak:
a jadła w 1 dużo w 2 mało,... na dodatek miała anemię...
a sama ma wzrostu chyba z 150cm , a wagę to ma napewno 42kg:tak: i przed każdą ciążą też miała tyle wagi:tak:
żadnych problemów ciążowych ,ani nic.. taki urok;-)
 
Do góry