reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Ja przytyłam w ciąży 14 kg ale poznałam w szpitalu dziewczynę, która przytyła 32 kilogramy... Gdy spotkałyśmy się w przychodni na bilansie z dwumiesięcznymi dziećmi nie poznałam jej... Była chuda jak palec. Szok normalnie. Ona do mnie cześć, co się nie odzywasz a ja na nią jak na ufo, kto to jest ;-) :-)
 
reklama
hehe no tak tez bywa, wlasnie to jest zadziwiajaca, ze niektore przytyja baaardzo duzo, a po ciazy chudziutkie jak palec, ta matka natura jest niesprawiedliwa moglaby po rowno wszystkich rozdzielic ;))
 
Ja z Radkiem przytyłam najpierw 17 kilo a w ostatnim tygodniu (przenosiłam) dobrałam jeszcze 3 kg.wody:tak:Wyglądałam jak balon,chodziłam w mojego P koszulkach bo w żadne moje się nie mieściłam:zawstydzona/y:.2 dni po porodzie miałam nóżki jak patyczki,a jakieś 2 miesiące później byłam już o 3 kilo chudsza niż przed ciążą:tak:Ogólnie po ciąży miałam ładniejszą,szczuplejszą figurkę niż kiedykolwiek:tak:
 
A ja wczoraj byłam w szoku, bo pomimo "wzdęciowego - fasolowego" obiadu, wzdęcia nie miałam wcale, co od dłuuuuugiego czasu już mi się nie zdarzało :-D
i wieczorkiem miałam płaski brzuszek :tak: ,suuuper uczucie hahaha
i w ogóle wczoraj czułam się prawie normalnie (poza zmęczeniem, które oczywiście zakończyło się popołudniowym spankiem;-)). Mam nadzieję, że nieprzyjemne objawy mi przechodzą...
 
dziewczyny a kiedy powinny sie zaczac mdlosci? Jak nie mam ich jeszcze to jest szansa, ze sie juz nie pojawia? Moja mama tez ich chyba nie miala...
 
dziewczyny a kiedy powinny sie zaczac mdlosci? Jak nie mam ich jeszcze to jest szansa, ze sie juz nie pojawia? Moja mama tez ich chyba nie miala...
takj jest szansa że ich nie będziesz mieć więc się ciesz...
z rególy mdłości pojawiają się gdzieś od 4 tc ciąży:tak: u mnie np pojawiły się w 6tc , i to całe szczęście bo zdążyłam wrócić z pl.. inaczej chgyba bym w samolocie nie wyrobiła:eek::-p
 
Tak to jest właśnie że jednym przychodzi coś łatwiej a innym trudniej :dry:
Ja nigdy nie byłam gruba ale po ciąży nie zeszło wszystko tak ładnie jakbym sobie tego życzyła choć chodziłam na fitness i zasięgnęłam porady dietetyka.
Teraz chce uważać aby jednak za dużo nie przytyć i od maja biorę się z powrotem ostro za siebie wiem jakie błędy popełniałam w pierwszej ciąży więc może teraz uda mi się ich uniknąć. ;-)
 
reklama
no to super pocieszylyscie mnie i na fakt, ze moze uda mi sie uniknac mdlosci i z drugiej strony, ze jednak ze kg sa do opanowania i zrzucenia. wiem ze nie moge odmawiac sobie tego czego chce dzidzius ale fast-food to raczej wytwor wyobrazni jak zapotrzebowania, mam nadzieje, ze dam rade sie opanowac z zachciankami :tak:
 
Do góry