reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
U nas tylko my wiemy i całe forum:DD

Dziewczyny przeżyłam szok!! Nosze 42/44 rozmiar mam 176cm wzrostu i myślałam że tak dużo nie warze a tu 92kg!!!!! Jakim cudem się pytam:O
 
Ostatnia edycja:
Chacha całe forum, będzie nas trochę ludzi ;-) Ja też nikomu jeszcze nie mówiłam. Najpierw chcemy się upewnić, że wszystko jest ok i będzie o czym mówić...
 
poziomki to dużo nie ważysz:-D
ja noszę 36czasem 38 no i mam 167cm i ważę 55kg:sorry2:


heh hope przypomniałaś mi jak ostatnio też część wiary wiedziała a częśc nie no i raz kumpel przyszedł , a się od kogoś dowiedział i do mnie z tekstem
"to co będzie dzidzi" a ja że tak a on "to który to już tydzień" a ja "8 miesiąć" a on :szok::szok::szok:"cooooo ale gdzie?" :rofl2:
bo nic nie było widać.. hehe a już pod bluzą to już wogóle.. zaraz wam pokażę zdjęcie z paździedrnika...
o tu mam z 28 października , jak byłam na wizycie u lekarza
 

Załączniki

  • P1080210.jpg
    P1080210.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Aaaa Kamcia bo ty te dzieci to gdzieś w pośladkach ukrywasz :-)
No właśnie, jak to jest z kupnem spodni ciążowych, jeśli normalnie noszę rozmiar 38/M to też taki rozmiar spodni mam kupić? A co jak mi się doopa nie zmieści teraz?
 
Aaaa Kamcia bo ty te dzieci to gdzieś w pośladkach ukrywasz :-)
No właśnie, jak to jest z kupnem spodni ciążowych, jeśli normalnie noszę rozmiar 38/M to też taki rozmiar spodni mam kupić? A co jak mi się doopa nie zmieści teraz?
zdjęcie wkleiłam wyzej..
no co ty , dupa mi nie urosła ani milimetra i nie przybrała ani grama haha:-D

jedynie mi cycki urosły jak balony:szok:
z tego co wiem to tak , taki rozmiar powinnaś kupić jak nosisz:tak:
 
ja jak ważyłam 62,64kg to nosiłam 36,38 rozmiar wię taka moja ciężka uroda:D

Hope jeżeli nosisz M to kup M bo ciążówki są i tak luźniejsze.

Vi faktycznie gdzie ten brzuszek!!
 
możże masz ciężkie kości... ja w sumie też mam w miarę ciężkie.. heh i tłuszczyk na boczkach:-p:zawstydzona/y:

brzuszek , wiesz zostawiałam w domu co by mi za ciężko nie było:rofl2:
 
reklama
Do góry