reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Ja taki brzuch jak mam teraz to w pierwszej ciąży miałam w 16 tc!!! Nieważne czy z rana czy wieczorem... Jestem załamana co będzie dalej...
 
reklama
dziewczyny ja ma juz konkretny brzuszek a to dopiero początek 3m... myślałam, że jakoś koło 4 zaczyna być widać, ale jak Was czytam to wnioskuje, że to różnie bywa. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe i szokujące. Najpierw zauważyłam, że nie mogę go wciągnąć a teraz już swoich ulubionych spodni nie wkładam :( Jak w końcu naładuję baterię do aparatu to wkleję jakąś fotkę swego bandziorka :)
 
Nie mam wejścia w laptopie do karty a budzikó nie posiadam hehe :-) Na razie mogę Wam pokazać jak wyglądałam pół roku po ciąży z Wikim :-)
Ja fotki w pierwszej ciąży robiłąm dopiero jak brzuszek było tak dobrze widać, bo na początku to prawie nic nie miałam :-) Później wywalił.
 
Ostatnia edycja:
hehe ja robiłam nbawet jak nie miałam....:tak:
no widze że też szybko Ci brzuch spadł..
mi w sumie od razu po porodzie.. tydzień po miałam płaski:tak: już na początku dawałam fotki..
niestety mam trochę rozstępy na boku :-( także tego Ci zazdroszcze że nie masz...
ja sama nie wiem czemu miamiał rozstępy jak brzucha nie miałam dużego..
ale trudno:sorry2:
 
reklama
Mam rozstęp nad pępkiem ale chyba tylko dla mnie widoczny :-) No i pępek mi się większy zrobił. Też tydzień po porodzie weszłam w spodnie sprzed ciąży tylko brzuszek wymagał podrasowania :-) troche skóra jeszcze wisiała ale kilka zabiegów i po sprawie było :-) Dobrze, że mam siostrę kosmetyczkę hehe :-)
 
Do góry