reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
dziewczyny - wszystkie brzuszki z maleństwami są te jedyne, wyjątkowe - bo z naszymi skarbami!!!zdjęcia warto robić, bo to wspaniała pamiątka dla naszych dzieci:)

to i ja się pochwalę swoim brzuszkiem - zdjęcie z zeszłego tygodnia:)
już coś tam widać:)ale mam wrażenie, że teraz to już się na całego zacznie!!! 15tydz.jpg15t1d4.jpg
pencil.png
 
lepidoptera to fakt od tygodnia mam wrażenie że rośnie w oczach, już schowałam moje wszystkie przed ciążowe spodnie do worków bo i tak nie prędko je ubiorę. A ciążówki są takie wygodne i nic nie cisną.
 
już odpowiadam...w pierwszej ciąży już na porodówce po zmierzeniu brzuszka przez położną miałam w obwodzie 94cm - czy duży??dla mnie taki był:)długo się chował i do 7dmego miesiąca kto nie wiedział, że jestem w ciąży to nie wiedział...a potem to wystrzelił bardzo, z dnia na dzień rósł w oczach!ja też do niskich nie należę, więc może to dlatego - ale w tej ciąży rzeczywiście widzę, że szybciej jest widoczny, a szczególnie bo kolacji:)bo rano to się chowa...
może gdzieś znajdę ostatnie zdjęcie z Bartuniem w brzuszku:)
 
Martini- 94 cm to chyba niedużo,ale wklej fotkę koniecznie.Pewnie jesteś jak ViKamcia, większy biust mleczny niż brzuch;-) chyba bym też tak chciała,ale wątpie aby ktos mógł wybierać:-D
 
Mi by się przydał większy biust, ale jak znam życie to pójdzie w sadło.
A moja ciąża chyba musi być widoczna już, bo poszłam do innego Wydziału, a tam przywitano mnie słowami "w którym jesteś miesiącu?". Z drugiej strony przecież mogłam się obeżreć jak prosię, albo po prostu zwyczajnie przytyć.
 
dziewczynki piękne brzusie macie , ja postaram się jutro rano fotkę strzelić i wkleić pochwalić się brzuchalkiem który jest już widoczny
 
reklama
Do góry