reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
dziewczyny super brzusie , rosna i z kazdym dniem pieknieja

Vikamcia tez juz troszke widac, ale Tobie jak pamietam to zdjecie z poprzedniej ciazy to brzuszek raczej tak po calosci sie powieksza,tzn tak w caly tolow Ci idzie, a nie tylko do do przodu , albo w plecach chowasz maluszka hihi, ale figurka super
 
orzeszku ja to nie wiem gdzie mi to idzie:-D
w piersi napewno:-p dlatego ścisnęłam je ręką bo odstawały :-D:-D:-D
ale mi to własnie tak powoli się po ciele rozchodzi a w końcówce dopiero wyskakuje piłeczka...
zresztą same zobaczymy:tak: kolejne zdjęcie wstawię w święta żeby było co porównywać:-D
 
Ilonka śliczny brzuchatek:-)
ViKamcia - Twój malutki jeszcze szczuplaczek z Ciebie chociaż widać malutkie uwypuklenie ale to trzeba się dobrze przyjrzeć :-)
 
Piękne brzuszki, prawdziwa galeria, nie wiadomo gdzie oczy podziać! Teraz już nikt ciąży nie przeoczy (no, chyba, że u Kamci) :-D;-)

Dziewczyny mierzycie sobie jakoś obwód brzuszka albo robicie regularnie zdjęcia, żeby sprawdzić czy brzusio rośnie? Tak się ostatnio sobie przyglądałam i wydaje mi się, że w tym tygodniu urósł bardzo ale nie mam skali porównawczej. Może warto mierzyć co tydzień? Zawsze to jakiś wyznacznik, że dzidzia rośnie...
 
od 13 tc mierze sobie a w 16tc pierwszy raz zdjecie zrobilam zamierzam co tydzien tak robic tzn mierzyc zdjecie moze nie co tydzien chociaz kto wie;P Ja to strasznie niecierpliwa i wszystko juz bym chciala na juz brzuszek tez odrazu duuuzy:p
 
reklama
Ja co tydzień się ważę - na razie ani kilograma na plusie :)
Od zeszłej soboty także mierzę brzuch w talii i tam gdzie się powiększa, ale to dopiero jutro będe miała porównanie jakieś. Od jutra będe też co tydzień robić fotki.
 
Do góry