reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
no ja wlasnie tydzien po tygodniu robie zdjecie, zeby miec przekonanie, ze wlasnie brzuch rosnie :p

Jak ja lubię ten wątek :D

Jaipur- nie ma możliwości żeby ciąża była urojona, więc na pewno zauważymy, że masz brzuszek:p Albo dziecko się z tyłu ułożyło :D Moja mama mówiła, że jak była ze mną w ciąży to jej brzuch był bardziej z przodu, a tyłek "wklęsły", a jak z siostrą była to musiała wypinać pupsko, a brzuch wolniej jej rósł. To pewnie twoja dzidzia to samo robi co moja siostra:D
 
Dziewczyny brzuszki śliczne i te duże i te malutkie. Powiem wam ciekawostkę którą słyszałam dzisiaj w pracy, ja w nią nie wierzę, ale warto mieć nadzieje podobno im więcej problemów i męczarni w ciąży(wymioty i ta cała reszta) to ponoć poród jest łatwiejszy, i na odwrót jak ciąża łatwa to poród trudniejszy. Same zdecydujcie co o tym myślicie ja twierdzę że tonący chwyta się brzytwy:-)
 
Wszystkie brzucholki śliczne - widać, że ich mieszkańcy rosną:-D

Stwierdzam, że mamy do siebie coraz większe zaufanie, bo pojawiają się zdjęcia nie tylko brzuszków:-)

Muszę pstryknąć sobie fotkę, bo brzuszek też trochę urósł:tak:
 
Wszystkie brzuszki piękniaste!!!!!!!! Futrzaczek jestem pod wrażeniem! Twój jest chyba jak na razie największy, super! Moja znajoma taki miała w 9m ;) mamy podobny termin porodu, już się nie mogę doczekać, aż mój będzie taki fajowy!
 
reklama
ok, to teraz mniejszy kaliber:-D ale dzieki temu spię na brzuszku jeszcze.
Przybrałam "pozycję ciążową" bo na wyproście to wstyd:tak:
 

Załączniki

  • foto-htc 039.jpg
    foto-htc 039.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 73
Do góry