reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Dziękuje, ja wcale nie taka drobna, tak tylko się wydaje na foto. 177cm mi się urosło.
W sumie to nie jest źle z takim małym brzuchem, wczoraj ubrałam normalne jeansy i o dziwo były dobre.Bo po domu biegam w leginsach i ciążowkach.A za 3 tygodnie mam swoją ważną imprezę :) dzisiaj będę pasować sukienkę.
 
Ale się brzuszków posypało, co jeden to piękniejszy! Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno nieśmiało patrzyłyśmy na dwie kreski a już widać, że dzieci rosną z tygodnia na tydzień :-)

Futrzaczek tobie chyba brakuje tylko do Poziomek rozmiarowo, na pewno jedno dziecię jest :-D;-)

Jaipur chudzinka jesteś!
 
15 TYDZ..jpg


To mój 15 tygodniowy brzucholek. Robię zdjęcia co 3 tygodnie i jak tak teraz je przejrzałam to widać jak rośnie:-)
 
Styna - mój tak samo wygląda, jak będę miała chwilę wolną z rana, to pstryknę sobie fotkę (rano bardziej miarodajny jest wygląd hehe)
W przyszłym tygodniu koniecznie idę po spodnie ciążowe, bo największe mnie już cisną. Ogólnie to mam wrażenie, że od kilku dni brzuszek rośnie w oczach:szok:
 
reklama
Do góry