reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Super brzucholki. U mnie nic. Wzdęcie i oponka - nic ciekawego, jak przed @. Musze sie zwazyc ale tez ostatnio nic nie bylo . najpierw z pol kilo wiecej a potem pol mniej. Nie mam szczegolnego apetytu na nic, jesc jem ale bez szału. Ale luzik - w pierwszej ciazy przytylam 19 kilo wiec jeszcze zdaze :D
 
oj tam teraz mamy taki czas nie na wage mozemy patrzec z przymrozeniem oka, potem sie za siebie wezmiemy :-D ale brzuch brzuchem ale jakie ja mam cycki!:szok::szok::szok: Wszyscy do mnie zamiast o brzuchu to o tych cyckach heheh
 
mandrzejczuk wiem o czym mówisz ostatnio spotkałam koleżankę w sklepie nie widziałyśmy się od prawie 2 miesięcy jak mnie zobaczyła to na cały głos krzyknęła "dziewczyno ale ty masz cycki" aż ludzie zaczęli się im przyglądać myślałam, że się ze wstydu spalę.
 
mandrzejczuk wiem o czym mówisz ostatnio spotkałam koleżankę w sklepie nie widziałyśmy się od prawie 2 miesięcy jak mnie zobaczyła to na cały głos krzyknęła "dziewczyno ale ty masz cycki" aż ludzie zaczęli się im przyglądać myślałam, że się ze wstydu spalę.

Ale mnie ubawiłaś! No moje tez wieksze bo jakies pelniejsze jakby. Stanik co zawsze był git już jakby mniej wygodny. I moje cycory zaczynają się pod pachami już chociaż nie rozmiarem a bólem :D
 
brzuszek 002.jpg
 
poziomki jaki olbrzymi podejrzewam że jakbyśmy ogłosiły konkurs na największy brzuszek to wygrasz bez apelacyjnie, no ale ty masz dwóch pomocników do tego:-)
 
reklama
Dziewczyny tak patrzę na te wasze brzuszki to zaczynam się zastanawiać czy z moim jest wszystko ok, bo wcale go nie widać (czuję że jest trochę inny, ale mój M. twierdzi że nic nie widać,....).Jak się mierzyłam ostatnio to niby jest 2cm więcej ale to jest nic, a Wy macie takie super zaokrąglone....
 
Do góry