reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Ja w każdej ciąży mam duzy brzuch ale teraz .....Na szczęście jestem wysoka i mam sporo miejsca:DD
A tak a propo wielkości to spotkałam kiedyś sąsiadkę którą widziałam przynajmniej raz w tygodniu i nie raz razem z psami na spacerze byłyśmy. Wracając do sedna sąsiadka była z wózkiem no to ja się pytam czyje to dziecko a ona na to że jej!! Ja jej na to GDZIE GO SCHOWAŁAŚ !!?? Chłopak urodził się 4kg a dziewczyna nawet się nie zaokrągliła:OO
 
Poziomki śliczny brzusio, ja też mam juz sporawy zresztą w każdej ciąży miałam duży wkleje kiedyś jakieś fotki ale muszę pogrzebać w komputerze
 
Co do wielkości brzuszków, to faktycznie różnie to bywa. Ja kiedyś siedziałam na poczekalni u gina i były tam dwie kobiety w ciąży, obie były w 6 miesiącu tylko, że jedna miała już piękny brzuszek, a u drugiej kompletnie nic nie było widać! Oólnie to myślałam, że ta druga to z jakiegoś innego powodu przyszła do lekarza, bo wyglądała bardzo młodo i była z mamą, a tu szok bo okazało się, że to jej druga ciąża! Podobno w pierszej też długo nie było nic widać a dzidzia urodziła się o prawidłowej wadze.
 
Muszę też swój brzusio sfotografować i wkleić fotkę, bo aż Wam zazdroszczę:) U mnie jeszcze nie widać tak bardzo, trochę się tylko zaokrągliłam:) Z drugiej strony, nie mogę za bardzo narzekać, bo w pracy jeszcze nie wiedzą i wolałabym żeby przez chwilę tak jeszcze zostało:) Chociaż przyznam się Wam, że nie wiem czy mi się to wydaje, ale mam wrażenie, że ludzie zaczynają mi się jakoś bardziej przyglądać:)
 
Futrzaczku dzięki za dobre słowo :-) Jednak jak tak patrzę na Wasze brzuszki, a zwłaszcza na mandrzejczuk (bo tu ciąża taka jak u mnie) to się zaczynam zastanawiać czy mój maluszek naprawdę jest taki malutki, czy z jakiegoś innego powodu brzucha jeszcze nie widać:) Już się nie mogę doczekać USG, żeby się dowiedzieć czy wszystko OK, a tu jeszcze cały tydzień przede mną...
 
reklama
Dziewczyny, bo tak jest, ze jak ktos byl wczesniej szczuplutki i mial zgrabnmy plaski brzusio to i miesnie byly mocne, ja zawsze mialam swoja malutka oponke przez co ludzie ciag;e plotkowali o mojej ciazy, jak rok temu wychodzilam za maz w wieku 21,5 lat to przez dobre pol roku wszyscy gadali, ze wpadka, dopiero przed wakacjami schudlam 6kg (po odstawieniu anty) i niby mialam brzuszek malutki ale ta moja oponka i tak sie zaznaczala, wiec u mnie miesni brzucha nie ma wcale, no moze ten jeden tzw. piwny ;) dlaTEGO tak u mnie widac, ale ja sie baaaaardzo z tego ciesze ;))
 
Do góry