reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
mandrzejczuk piękny brzusio i jaki dużyyyyy!!! ja mam narazie jedną fotkę i to taką z daleka, widać już brzuszek ale się nie nadaje. Jak mi R zrobi jakieś z bliska to Wam pokaże he he buziaki dla wszystkich brzuszków :*
 
Dzieki dziewczyny ;* ja to bede duuuza, bo i moja mama wygladala jak wielorybek, wszyscy sie dziwia jego wielkoscia ale ja jestem dumna, bo przynajmniej juz widac ;)

a fotomontazem jest tylko moja twarz ;))
 
mandrzejczuk super brzusio, taki zgrabniutki, ksztaltem przypomina moj z pierwszej ciazy, urodzilam coreczke :)
Piszecie mi tutaj ze skoro mam +5kg to moze blizniaki no nie wiadomo.W pierszej ciazy przytylam 20kg a kilka miesiecy po mialam juz -26kg, mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie, chociaz z moim szczesciem to pewnie nie, ale najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa.
A teraz tak sobie mysle ze brzuszek to chyba mam za maly na blizniaki, no ale dowiem sie dopiero w grudniu na usg hihi
 
Mandrzejczuk śliczny brzusio! U mnie też w tej ciąży szybciej widać brzuszek, pewnie mięśnie brzucha mi się osłabiły po poprzedniej ciąży.
 
reklama
Dziewczyny u mnie w trzeciej też bardzo szybko było widać, teraz juz jest niezłych rozmiarów
Musze zacząc dokumentowac mój stan.
 
Do góry