reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

poziomki super brzusio, moj jeszcze malo widoczny

A was to ja juz nie moge czytac jak piszecie przytylyscie 1kg albo 2kg maskara ja juz 5kg a naprawde malo jem bo nie daje rady,wszystko mnie mdli, ale podobnie mialam w pierwszej ciazy, tyle ze tym razem to ja niechce az tyle przytyc!!
 
reklama
az 5kg? kochana a moze to blizniaki? Ja co prawda przytylam nie wioecej jak 1,5kg ale ostatnio mam starszna chcice na chipsy! Nawet teraz siedze i wpiepszal lays'y paprykowe wczoraj na kolacje juz w lozku zjadlam cheetosy nie jem duzo ogolnie bo nawte jem mao ale za to nadrabiam chipsiorami
 
Moja gin powiedziała, że nawet jeśli będę tyć pół kg na tydzień to dramatu nie będzie, większość i tak się zgubi podczas porodu a reszta pójdzie przy karmieniu. Większy problem gdy się nie tyje należycie, wtedy jest wysokie ryzyko urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową a to jest niebezpieczne dla maleństwa.

Coś w tym jest, znajoma bardzo dbała o linię w ciąży, przytyła tylko 6 kg i urodziła w terminie syna z wagą 2500. A ojciec chłop jak dąb. Inaczej gdy taka uroda matki, a co innego gdy się specjalnie ogranicza.
 
Dawno tutaj nie zagladalam, a tu tyyyle fajniutkich brzuszkow :)

Ja jakos nie mam odwagi wywalic tu publicznie swojego bebzona :p
ale mam pytanie natury techncznej, te zdjecia to robicie po wciagnieciu brzuszka czy na pelnym luzie? bo jesli na luzie, to ja z pewnoscia wygram ten konkurs pieknosci :)))
 
kochana ja chocbym chciala to juz go nie wciagne :-D

a co do kilogramow to na pewno jest tez tak, ze niektore na poczatku tyja szybko, a potem moze mniej? Kazdy ludzki organizm jest inny i tak samo kazde kg do zrzucenia. Ciaza to taki stan, ze te 5kg w jedna czy w druga strone roznicy nie robia, po porodzie bedzie czas i pora na zrzucanie ;-) ja to czuje, ze bede bambaryła :szok:
 
Poziomki super brzusio:)

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 10 kg, a w drugiej 24 kg i to był szok ale w bardzo szybkim czasie zgubiłam 18 kg, a teraz nawet nie wiem ile ważę ostatnio ważyłam 62 kg.Ja tez jestem tego zdania, że nie ważne ile się przytyje, tylko zeby dzidzius był zdrowy, bo przecież zawsze można schudnąć.
 
Poziomki- śliczny brzusio!!!


Alex- święte słowa!!!
Nie ważne ile by się ważyło czy będą rozstępy czy nie, ważne, aby Dzieciątko było zdrowe!!!
 
reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki :tak:
Mój tez już spory jest ale foteczki nie mam jeszcze obiecuję zrobić i wkleję.
a waga strach się bać ale już chyba ze 3-4 kg :zawstydzona/y:
 
Do góry