reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

ilonka ja to wstaje średnio co dwie godziny żeby się wysiusiać ;///
ale o tym to chyba powinnyśmy na samopoczuciu ;/
 
reklama
No puchniesz mała puchniesz :-p:-D

No nie wiem, czy Kamcia puchnie haha, to pewnie złudzenie optyczne, bo ma bluzeczkę w poszerzające pasy hahaha

A co do spania - ja narzekam tylko na fakt, że muszę wcześnie wstać, no i czasem w nocy siusiu... ale to wczesne wstawanie się skończy - idę na zwolnienie :)
No i może coś w tym jest, co czytałam gdzieś, że jeśli dziecko jest niedotlenione, bo matka śpi na plecach, to da mamie znać...ostatnio mała pierwszy raz mnie w nocy obudziła, bo cały czas mocno waliła w jednym miejscu (spałam akurat na plecach), przekręciłam sie na bok i od razu się uspokoiła.
 
No gratuluje Kamcia, wydęło Cie :-)


Co do problemów ze spaniem- to owszem mam, ciężko mi wstać jak się już położe taka mnie senność bierze. Innych brak na razie, a z poduszki dla ciężarnych korzystam, chyba lepiej mi się spi z nią miedzy udami.Osłaniam się przed tatusiem;-) zeby nie wcelował na śpiąco w brzusia- bo spi w pozycji embrionalnej i czasami zawadza kolanami o mnie.
 
salsera patent z nogami na mezusiu pasowalby mi jak najbardziej ale jemu niekoniecznie wlasnie ;-)
ja wczoraj postanowilam sie wymeczyc, siedzialam chyba do pierwszej w nocy przed kompem czego wynikiem bylo spanie dzisiaj do poludnia. Ale wyspalam sie? Wyspalam, nie mniej jednak powiekszajacy sie brzuszek to jest male uniedogodnienie w spaniu...

Pokaze sie Wam z moim metrem w pasie, ale mimo bluzki w poziome paski nie wyglada chyba na tak duzy jaki jest w rzeczywistosci



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

aaa i w sobote jade obgadywac sesje brzuszkowa ktora bedziemy robic w marcu, albo nawet i pod koniec marca z racji tego, ze chce miec troszke wiekszy brzuszek do zdjec
 
No gratuluje Kamcia, wydęło Cie :-)

.

hehe no tak
porównując ze pierwsze zdjęcie jest z 33tc pierwszej ciąży a drugie z 27 drugiej ciązy ..
to widac że teraz szybciej rosnę :tak::-D
fajnie nawet...
zobaczymy jaki będe miała w 33tc teraqz.. bo napewno nie taki mały jak ostatnio;-)

mandrzejczuk ślicznie
 
reklama
Do góry