reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Bra śliczny brzuszek, a Ty zgrabniutka jesteś, że hohoho.

U mnie na wysokości pępka 95,5 cm. A waga raz mam +4 a raz +5 na wadze. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona ze swojej wagi, bo wydaje mi się, że niewiele jak na razie mi się przytyło, a poprzednio na tym samym etapie ciąży to miałam już ponad 10 na plusie.
 
reklama
jak patrzę na te Wasze cudne brzuszki i zgrabne pupy to przerażona jestem, że mój taki wielki jest. Lekarz stwierdził, że wszystko w normie ale boję sie co będzie dalej, bo to połowa 27 tygodnia, jeszcze trochę zostało...
 
jaipur mój brzuch w ciązy z Vi w 32 tc
dopiero po 33 tc mi wyskoczył tak konkretnie że było widac że jestem w ciąży
ph_841001.jpg
a teraz.. już jest taki mniej więcej a to 27 tc :-p(to co wstawiałam teraz na dniach)
P270111_13.040001.JPG
 
Ostatnia edycja:
A czy miewacie juz problemy ze snem? Ja od 3 nocy prawie nie spie bo tak mi brzuch przeszkadza :-( na prawym boku nie idzie wylezec, na lewym jeszcze jak cie moge ale gora 10 min, na plecach nie moge bo mnie poddusza i nogi ciagna...juz nie wiem co mam robic...wczoraj bylam na basenie wychasalam sie tak, ze padlam jak mucha ale im bardziej jestem zmeczona tym gorzej mi zasnac...
 
mandrzejczuk mi tylko troszkę przeszkadza, bo jak sę położę nie tak i ucisnę małą to mi się siku chce:-p
a tak to nie , no i że na plecach to na samopoczuciu ostatnio pisąłam ze mi też duszno
 
Adeczka, rewelacja, popłakalam się!:-D
Bra, pięknie, rany ja tak nie wyglądałam przed ciążą. Cud - miód!

Rany teraz to już wogóle czuję się jak słoń morski..albo foka (brz)uchatka:happy2:
 
A czy miewacie juz problemy ze snem? Ja od 3 nocy prawie nie spie bo tak mi brzuch przeszkadza :-( na prawym boku nie idzie wylezec, na lewym jeszcze jak cie moge ale gora 10 min, na plecach nie moge bo mnie poddusza i nogi ciagna...juz nie wiem co mam robic...wczoraj bylam na basenie wychasalam sie tak, ze padlam jak mucha ale im bardziej jestem zmeczona tym gorzej mi zasnac...


dołączam się mam taki problem ze spaniem jak ty :-( strasznie się męczę musze co 2 godziny wstać z łózka i rozprostować kości bo tak bola że masakra
 
reklama
Mi się najlepiej śpi z nogami na mężu. Niestety protestuje, ze nie może się wtedy ruszyć, wiec chyba kupię sobie potem tą poduchę, ona będzie siedziała cicho.
 
Do góry