reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
dziewczynki kochane ja bardzo Wam dziękuję, ale to chyba tylko na tym zdjęciu ta moja brzucholina taka niewielka wyszła ;/ ;)
 
Adeczka ależ z ciebie diablica :-) Do twarzy ci w czerwonym ;-)

Bra piękna figurka a brzuszek malutki, bardzo zgrabny :-)
 
Melia - gonisz Poziomki hehe;-)
bra - ja mam na wys. pępka 92 cm, ale taka zgrabna nie jestem;-)

i jak dotąd 7 kg na plusie, cały czas od początku ciąży po trochu waga mi wzrasta, bez żadnych gwałtownych skoków.
 
melia.....duuuuzi brzusio :-)

adeczka....fajna z Ciebie brzuchata diablica ;-)

bra....rewelacyjna figurka!

w sobotę spotkałam się z przyjaciółmi (mąż mojej przyjaciólki był zachwycony moim brzuszkiem! :-)) mówili, że tylko brzuszek mi rosnie i nie widac, że przytyłam....wiem, że trochę koloryzowali, ale i tak było mi baaaardzo miło!!!!!!!!!!!!!!!
 
Melia - pokazne mieszkanko dla maluszka:)
adeczka - kwitniesz w tym blogoslawionym stanie:tak:
bra - jak zwykle zgrabniutko:)

A co do waszej dyskusji na temt kilogramow to u mnie juz prawie 8 kgdo przodu... Ale chyb ogolnie nie jest tak ze mna zle bo jak sie pytalam meza na ile wygladam kg to zanizyl o ponad 10 kg:) Tak samo moja ciocia:) Wiec albo nie chca mnie denerwowac i specjalnie zanizyli albo poszlo mi gdzies w kosci:DDD
 
Bra super brzusio, naprawde niewiele przytylas i masz wymarzona wage. Ja nie wiem ile waze i ile przybralam. W srode ide na basen to sprawdze, bo ostatnio troche sie objadam i mysle, ze to wychodzi w koncu... :)
 
reklama
Do góry