reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
mandrzejczuk....ty zawsze taka promienna na tych zdjęciach....uroczo :-)

zastanwiam sie nad profesjonalną sesją brzuszkową.....może sprawię sobie taki prezent na 30 urodziny....:happy2:
 
Dzieki Dziewczyny :cool2:
gag ja ciagle jestem taka uchichana :-)

to dobrze! bo ja to taki smutas z natury jestem ;-) a moja mama wciaz mi powtarza, że musze sie duzo smiać to dziecko tez bedzie wesołe i będzie mało płakać....hehhe....i każe mi chodzic do kina na same komedie :-)
 
mandrzejczuk ślicznie wyglądasz, widać że ciąża Tobie służy!
Kamcia no widać, że rośniesz teraz szybciej:)
 
Mandrzejczuk, pięknie i promiennie, aż mi nastrój poprawiłaś (do spółki z lodami bakaliowymi) bo jakieś huśtawki miałam, a tu radosna ciężaróweczka :)

A jak to się umawia na taka sesję? Dodatki, tak? Pomysł na zdjęcie ma fotograf czy samej trzeba? Jak to jest, Jaipur, Ty masz już doświadczenie :)
 
amandae, ja miałam swój pomysł i dodatki.
Ale fotograf coś wymyśli od siebie i ma zazwyczaj swoje dodatki, bo mi też coś oferowała od siebie , wstążki na brzuszek,dzwoneczek, butki itd
No ale ja zawsze mam swoją wizję na wszystko:-D
 
mandrzejczuk śliczna mamusia i śliczny dome małego Oskarka:-), ma chłopak porządne M1:-), od maleńkości w luksusach
 
reklama
Sliczne brzusie :)
Kamcia, Ty Kochana to pobijasz tymi sexownymi ksztaltami, no ale trzeba przyznac, brzusio sie zaczyna rysowac coraz wyrazniej :)

mandrzejczuk pieknie wygladacie! brzusio rzeczywiscie jakby nie urosl wiele od ostatnich fotek, ale to kwestia zludzenia optycznego :)
 
Do góry