reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Bubbles, bo on mi szybko wyskoczyl na poczatku i teraz tak sobie pomalutku przybiera w obwodzie ;-)

jaipur pewnie, ze sie pochwale fotkami, ja jestem szalona, wiec mysle, ze i cos szalonego wymyslimy z fotografem tym bardziej, ze on ucieszony jest na sama mysl, ze ma byc cos innego. Na pewno beda to zdjecia z tatusiem Oskarka no i moje w bieliznie, a co jeszcze wydumamy do tego to sie okaze. Ale to dopiero za ok 1,5 miesiaca
 
reklama
No to teraz ja się pochwalę moim brzuszkiem ale mam wrażenie że nie urósł dużo od ostatniego razu.
26 TYDZ. (1).jpg26 TYDZ. (2).jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zanka dzięki, kolor ścian bardzo odważny, ale okazało się że trafiony, znajomi na początku mówili jak to na czerwono malujecie ale jak zobaczyli efekt to kilkoro z nich też teraz ma czerwone salony.
 
reklama
Do góry