reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

a ja myślałam że tylko sama rosnę :-)
u mnie największy brzuszek jest widoczny wieczorem...
ostatnio w południe poszłam do sklepu osiedlowego i panie zapytały się czy nie jestem w ciąży bo tak jakoś się zaokrągliłam na twarzy...
no i znowu mam doła....
Ech...
 
reklama
mowisz i masz :-D moje wydecie z godziny 14.00 jadlam gdzies kolo 12, wiec tak wyglada moj bebzon normalnie, a z wieczora jest ze 3 razy taki...



tylko nie smiejcie sie z moich zimowych sztruksowych gaci...ja lubie po prostu ciepelko ;)))

Uploaded with ImageShack.us
 
No no kochana brzusio śliczny! Ładnie się zaokrągla :tak::tak:. Ja się rozszerzam wszerz a nie do przodu. Z Wiktorem miałam sam brzuszek a teraz tłuszczyk rozlał mi się na boki i wcięcia nad biodrami znikły... :baffled:
 
u mnie idzie do przodu, boczki swoje mam ale zawsze mialam. A dzisiaj kupilam sobie sol do pilingu antycellulitowa u kolezanki w mydlarni i dala mi zajebiaszczy balsam w kremie o zapachu cytryny i jest taki tlusty, ze miodzio no i ten zapaszek mmm...caly czas chodzilabym po domu na golaska i sie smarowala ;) mam nadzieje, ze wstretne rozstepiska mi nie wyjda.
A slyszalyscie moze cos o tym, ze w ciazy nie mozna jest serow plesniowych i tyu feta? Ja uwielbiam fete przynajmniej raz w tyg salatka z feta musi byc ja nie wiem jak ja mam z niej zrezygnowac na tyle miesiecy?
 
mandrzejczuk feta w ciąży jest nie wskazana tak samo jak sery pleśniowe nie pasteryzowanie pasztety i wątróbka, ale ja wyznaję zasadę że wszystko robione z głową jest ok czyli jak zjesz sałatkę z fetą raz czy dwa razy w miesiącu to nie powinno się nic stać.
 
A kochane kupcie u nas oryginalną fetę. Objechałam wczoraj całe miasto i w końcu musiałam pocieszyć się fetopodobnym tworem na bazie mleka pasteryzowanego i dzisiaj pożarłam w sałatce greckiej.

Pisałam to już kilka razy i powtórzę jeszcze raz: nie można jeść produktów mlecznych na bazie mleka niepasteryzowanego ze względu na nikłe ryzyko zarażenia listerią. W Polsce poza oryginalnymi serami chyba wszystkie robione są z mleka pasteryzowanego. Także pleśniowe. Co innego gdyby któraś zachciała kupić oryginalną mozzarellę z mleka bawolego, ale to prawdziwa sztuka kupić oryginalne sery (i cena). Warto poszukać informacji w sieci, na stronie producenta czasem podają z jakiego jest mleka.
 
reklama
No wiec bede se musiala darowac moja ulubiona salatke...no coz czego sie nie robi dla malenstwa. A tak wracajac do naszych kraglosci to przezylam dzisiaj szok! Juz wiem dlaczego bola mnie piersi jak mam zalozony stanik...bo mi urosly az o jeden pelny rozmiar! Bylam dzisiaj w sklepie z bielizna, biore swoje tradycyjne 75B a tam dupa wszystko wylewa sie bokami, no to biore 75C i tak patrze, ze no kurna michy jak spadochrony ale co tam mierze, ja go zakladam a on jest idealny! Jestem dopiero na poczatku ciazy, a juz musze staniki wymieniac! To co to bedzie za pol roku?
 
Do góry