reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

mandrzejczuk - jeszcze raz, fete z pasteryzowanego mozesz wcinac smialo, chodzi o to, aby nie jesc i nie pic mleka niepasteryzowanego, bo tam moga byc te szkodliwe bakterie :)
 
reklama
aaaa takie buty, no to bede musiala sprawdzic na opakowce czy ta co kupuje pasteryzowana czy nie, bo juz zglupialam z tym wszystkim co mozna a co nie, a nie chce tez popadac w przesade...
 
klaudusia mozna, a nawet trzeba :) leniwe sie gotuje, wiec ser nawet jesli by nie byl pasteryzowany to poddajesz go wysokiej temperaturze, ktora zabija szkodliwe bakterie :)
byl tu juz temat o leniwych, mniam, rob i zajadaj pysznie! :)
 
9 TYG..jpg

Wreszcie się zebrałam i zrobiłam fotke, to mój brzucholek i to przed jedzeniem!!!:-)
 
jaki fajniutki jak sie juz pieknie wybija. Ja to mialam troszke sadelka to u mnie szybciej bedzie widac ;) ale juz sie nie moge doczekac jak bede rosla i rosla ;))
 
A ja ostatnio zeżarłam frytki domówki, a co! od ponad roku nie jadłam frytek wcale i nie będę się oszukiwać że po ciąży jeść będę bo najpierw karmienie piersią (zamierzam) a potem to jeszcze gorzej bo powrót do wagi jakiejś ludzkiej :D
Swoją drogą zastanawiam się nad toxoplazmozą, bo wiem, że ja to przechorowałam i mam przeciwciała więc czy teraz spotkanie z tym pasożytkiem znów stanowiłoby zagrożenie dla ciąży? Muszę zapytać lekarza :D
 
reklama
Do góry