reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Cześć dziewczyny. :)
Kurcze, ostatnio znowu ciężko z czasem miałam. A jak już miałam to leżałam plackiem i nic nie robiłam. :nerd: Dziś i wczoraj wysprzątałam cały dom, dziś wieczorem dokument prawa jazdy będę miała już w rękach, moje miłości dziś przyjeżdża do mnie i ogólnie ostatnio praca, zakupy, Maksio. Mój mały panicz ostatnio przechodzi samego siebie, wszędzie wchodzi, wszędzie zagląda, nie da się go upilnować, chwila nie uwagi i już broi, tylko patrzy jak ja się nie patrze. : D Rosną mu cztery nowe ząbki, nie może usnąć codziennie, boi się odkurzacza, mikrofalówki i wszystkiego co się w garnku gotuje, pralke mi wyłącza i w kółko ogląda RIO, dzięki niemu znam tą bajke na pamięć już. :) Ogólnie te 3 tygodnie co byłam w Polsce to byłam bez niego, moja mama tu z nim została, bo nie chciała jechać do Polski, a nie miałabym tam go z kim zostawić jak miałam jazdy i potem egzamin. Koszmar to był dla mnie. Tydzień jeszcze jako tako, a potem to już odliczałam minuty, wieczorami płakałam codziennie. :-:)-( Nigdy więcej na tyle czasu go nie zostawię. :-D Tydzień temu Maksio miał urodzinki. Moi rodzice kupili mu motor na akumulator taki mały, ode mnie dostał bajki na dvd i 5 książeczek, w sumie 2 to duże bardzo księgi nawet bym powiedziała. : D I chyba z 6 pluszaków z czego 4 takie duże. Nie mam już gdzie trzymać tych jego pluszaków. :-p Wybrał różaniec, nie zdmuchnął świeczek, dmuchałam za niego, cieszył się jak mu wszyscy sto lat śpiewaliśmy i ogólnie przy gaszeniu świeczki włożył rękę w tort, i powycierał się o mnie i o babcie. A był taki zadowolony, że hoho. :) :-) I też pomagał mi kroić torcik, koniecznie rączkami, mamie nóż był nie potrzebny przy taki talencie, mały pomocnik był z siebie zadowolony. :tak: Oczywiście Maksio nie chodzi jeszcze sam, raczkuje, chodzi przy ścianie i przy meblach i za jedną rękę i idzie za rączke, ale sam nie chodzi normalnie. I podobny do mnie jest mączka w mączke, i temperament i charakter taki sam i do tego chyba zacznie chodzić jak ja w wieku 13 miesięcy. :happy: Z moją dietą coś mi nie wychodzi. 65 kg ważę cały czas, nic nie ćwicze i do tego jem wszystko i ile Bozia pozwoli zmieścić, ale to i tak dobrze, że mi nie przybywa przy takim obżarstwie. :-D Ale się po malutku znowu wezmę za siebie. Będę miała teraz wreszcie czas wieczorami i rano to będę do was częściej zaglądać to i może znowu się zmotywuje na nowo i będę dalej dążyć do mojego "idealnego" wyglądu. ;-) Jutro wrzucę wam zdjęcia z urodzin Maksia bo coś mi się wgrać nie mogą. Miłego wieczoru. ;)
 
reklama
DSC09132.jpgDSC09133.jpgDSC09134.jpgDSC09135.jpgDSC09136.jpgDSC09137.jpgDSC09139.jpgDSC09140.jpgDSC09141.jpgDSC09145.jpg
 
Toxi kluseczka z Twojego synia widzę. Ile on waży??? Ślicznie się obydwoje prezentujecie a torcik wygląda smakowicie:)


Mateuszkowa Ty wystawiasz ciuszki na allegro więc pytanie do Ciebie. Jak są pobierane opłaty za wystawianie przedmiotów, z tego konta PAYU czy to trzeba jakoś samemu wpłacać???
 
witam,
Toxi Maksio śliczny pucułek, mój też pucuś bo prawie 17 kg ma :) a ciuszki zaledwie na 92:-p

Jolek ja też uważam, że muszę go przypilnować z nauką ale jak zrozumiał, że się przejmuję, przeżywam itp to wczoraj sam usiadł i na kartkówkę z angielskiego się nauczyła a dziś już zapowiedział, że do historii siada a z testu pewnie dziś im da oceny z tego co wiem w grupie dziewczynek poszedł kiepsko kilka 5 a tak to same 3-2-1:baffled:
 
hej

pada deszcz..
eh
na 18.30 idę do pani krecicy, stresa mam nie powiem.. :sorry:mam nadzieje, że obędzie się szybko i..bezboleśnie :-D:-D:-D

Aguś sper, że sie odezwalaś :**** 3 tyg bvez dziecka?? podziwiam..ja chyba bym nie dala rady..czasami mam ochotę uciec ale to max pół dnia.. gratuluje zdania egzaminu :-) a co to za miłostka ??? :> poważniejsze coś czy "korzystasz" ?;-) Maksiu to słodki pączuś :tak::tak: ile On waży ??? duzio czy tylko ma takie słodkie fałdusie ?? :-) jak mi tego u Mateusza brakowało :D bo On nie mial nic a nic :( no na początku tylko na udkach ze dwie i tyle .. poczekaj z chodzeniem, niech się nie spieszy ;-) im poźniej tym lepiej ..

Jolek mój P się tym zajmuje, ale chyba z tego konta można płacić - i nie trzeba od razu, my wczoraj opłąciliśmy ze 30 zł za aukcje z przeciągu 2-3 mcy .. to była ta bratowa? i która to? ;-) dobrze, że grzeja u Was no i że wykurowaliście się ..

Edytko mnie ta perfekcyjna, też doprowadza do szału, ale niektóre metody ma niezwykle przydatne :tak:
 
Heloł:-)
U mnie też pada ale co tam kawkę piję i jest git heh.
Wczoraj miałam masę prania a do tego jeszcze zakupy bo lodówka się świecila pustkami i proszek się skończył heh
I trzebabyło na zakupy jechać tzn. ja sama z małym bo J znowu robi robotę po robocie heh musi odrobić wyjazd.
Poszło nam naprawdę dużo kasy, ale zakupiłam małemu ubranka w h&m i starszemu a i J kupił sobie kurtkę.
Ale co tam nie narzekam bo nie jeździmy tam co tydzień czy co miesiąc a raz na rok można sobie pozwolić :-).

Jolek urlop taki krótki palnowalismy bo J nie weźmie sobie więcej wolnego bo kupę roboty ma, a i znajomi z którymi bylismy też mieli tylko tyle urlopu. A mój Adrian to rzeczywiście juz duzy chłopak nie ma co w końcu to piąta klasa heh.

Dorota idziesz na przegląd czy cytologię będziesz robić?

Edysiek
to już jakąś lekturę biorą czy dla siebie wypozyczałaś książki?

Toxi śliczny synuś i jakie pućki ma :-) i ty jaki masz fajny kolor wlosków. Dobrze, że już masz prawko koniec stresu wreszcie heh

Gaja to mój waży 11kg i też ma na 92 bo spodnie ma szerokie w pasie ale na długość dobre, a jak mu kupię mniejsze to w pasie dobre ale za krótkie, kurde ze starszym nie miałam tegoo problemu na niego wszystko było dobre hehe.
A co najlepsze to apetyt ma całkiem całkiem .

dobra spadam się brać za jakąś robotę bo pisanie tego posta z przerwami zajęło mi 29 minut heh
 
A co najlepsze to apetyt ma całkiem całkiem .

bo Maksio po mamie słaby metabolizm ma hehe, od patrzenia przybiera na wadze:-p


Dorka a czym tu się stresować, pogrzebie zrobi cyto pewnie i za rok znów się spotkacie :) Mi przysłała wynik i mam II czyli standard i niby stan zapalny więc i receptę też przyśle pocztą a ja nic a nic na zapalenie jakiekolwiek się nie czuję :/
 
Jolek idę z nadzieją na 2 w 1 :-D:-D:-D:-D ja małemu na all zamowiłam bo jakos przerażało mnie to chod0zenie po sklepach i na bodziaki wlaśnie czekam bo wyrósł już z tych co ma :szok: a na dziś i jutro mam -25% do smyka więc może jakąś czapke mu kupie, rękawiczki i szaliczek, tylko wymierzyć muszę bo sami pojedziemy ..

Gaja poprostu nie lubię i mam takiego stresa :/ nie wiem czemu sama, no jak sama piszesz chwila grzebania i rok spokoju :-D pewnie jeszcze jakies usg cyckow każe zrobić i będzie :p
 
reklama
ja do mojej ginki moge chodzić bo to złota kobieta, także przy niej zero stresu mam :)
a ja właśnie poodkurzałam i pomyłam podłogi, głowa umyta, pranie się robi i za niedługo na spacerek pójdziemy:tak:

co do czapek to Olka z Maksem mają już na zimę tylko dla Miłosza muszę jakąś kupić ale to razem z nim muszę iść bo wiadomo już nie ten wiek:-D
 
Do góry