reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Czesc ,sorki,ze tak malo pisze...ale pogoda jak zwykle mnie nie nastraja :angry: pochmurno i brzydko jest...

M poszedl z Maja na grzyby :) bo u nas dzisiaj swieto...jakies :baffled:
A moje dziewcze dzisiaj w nocy bez smoczka spalo !:szok: wczoraj wieczorem go ugryzla ,tak ze dziurka w nim byla no i nie chciala go ...mowie jej,ze nie ma innego,ryczala troche ale zasnela,w nocy sie nie budzila tylko rano marudzila...no po prostu pod wrazeniem jestem :-D chyba wlasnie zegnamy smoka!!

Toxi fajne zdjecia i fajny synus!! :-D jakies autko masz zeby smigac teraz?

Mateuszkowa i gaja a Wy chodzicie do ginekolog kobiety? w sumie to chyba mniejszy stres u kobiety niz u faceta...ja cala ciaze chodzilam do faceta i za kazdym razem sie mega krepowalam ale spirale zakladalam u kobiety i jakos tak...skrepowana nie bylam ale i tak w stresie.

Ja z moim gardlem coraz lepiej choc wczoraj wieczorem mialam jakis kryzys...bolalo wyjatkowo mocno mimo,ze na tabl. bylam :baffled: jutro jeszcze musze do kontroli jechac...i tak o,mysle,ze do soboty zagoi sie tyle na ile ,bo licze na lampke wina ;-) 5 lat po slubie ...:rofl2:
 
Edytko znowu w pracy siedzisz??? ;-)
Jolitko no ja do babki, u faceta nigdy nie byłam, ale nie wykluczam tego - zwłaszcza przy 2 ciąży :p :p , dobrze, że Ci przechodzi .. i fajnie, ze smokiem :tak: właśnie czytałam o jednej z meted - naciąć smoka jak śpi i wytłumaczyć, że ząbki ma ostre i przegryzła :tak:tu się samo rozwiązało :-) ew. numer z robakami - nacinamy, wrzucamy za łóżko, nagle odnajdujemy i móimy, że robiaki pogryzły i się nie nadaje - no bo jak ? ;-) i kiedy ta rocznica ??? ;-) w sobote?? ;-) zleciało, nie? u nas 5lat za ro k ..

Gaja myślę, że ten stres mam bo nie chodze tam za często ostatnio hehehehehe nie to co rok temu hehehehe :p

ja nigdzie nie wychodzę, bo leje cały czas.. -_-
 
Hejka. U nas pięknie, młody wstanie i na spacer idziemy. Ech zakupy zakupy zakupy. My czapki, szaliki rękawiczki mamy.Ostatnio mi wpadło co nieco.Teraz z ciuszków które dostaliśmy po kuzynie, wpadło kilka ciepłych bluz i swetrów:) Muszę jeszcze dokupić Igorowi spadnie, bo ma tylko dwie pary takich wyjściowych, grube rajty na zimę i najważniejsze kurtkę i buty zimowe. Ocieplane spodnie dostaniemy od mojej siostry, już czekają, trzeba tylko się wybrać.

Co do wizyty u gina to ja też muszę się wybrać..ech w czerwcu powinnam iść ale wiecznie coś wiecznie coś :( Ja chodzę do kobitki, jakoś lepiej sie czuje. Z facetami ginekologami miałam kontakt tylko przy wizytach w szpitalu podczas poronienia i porodu.

Mateuszkowa
dzięki za info.Muszę się wczytać co i jak, bo wystawiłam kilka ciuszków i nie chce żeby za te grosze mnie potem komornik ścigał ;-)
Bratowa tej kumpeli nie wygrała korony. Muszę wejść na neta i obejrzeć ten ostatni odcinek perfekcyjnej.

Gaja to mądrego masz synka, widać nie chce żeby matka przez jego szkołę osiwiała:)

Editku to chudzielec z Twojego synka. Mój młody waży jakieś 14 kg i też w rozmiar 92 wchodzi:)

Jolit oszczędzaj gardełko oszczędzaj:) Ja chętnie za ciebie tą lampeczkę wina wypiję...tylko proszę słodkie:)
Nam w listopadzie stuknie pięć lat jak razem jesteśmy. Obchodzimy taką rocznicę bo jakoś o ślubie u nas cicho sza.

Co do smoczka to ja słyszałam o metodzie obcinania końcówki.Ponoć skuteczna:) nie stosowałam bo my bezsmoczkowi byliśmy, Igor ciumkał ale krótko itak od niechcenia.

Edysiek widzę wpadła jak przeciąg :):)
 
Ostatnia edycja:
hehe piszecie o smokach, Olka miała poodgryzane końcówki i dalej ssała:-D:-D:-D

A Miłosz z testu dostał 5:-D bardzo zadowolony z siebie jest:-D i ja też bardzo:tak:

Dobra zmykam na chodakowską bo dzis dzień treningu:tak:
 
Mateuszkowa a jakoś tak w pracy byłam jak co dzień :-p
Bezstresowej wizyty życzę ;-)
Ja też chodzę do babeczki i to do jednej od 14 lat, czyli odkąd zaczęłam do ginka chodzić :tak:
Gaja gratuluję 5 :-)
Wczoraj wieczorem Angeli się przypomniało, że ma zrobić jesienną wydzierankę :baffled: Oczywiście jak zobaczyłam jak ona się za to zabiera to stwierdziłam, że jej pomogę, bo inaczej noc ją zastanie. I zrobiłyśmy razem :-)
Dzisiaj okazało się, że tylko ona i jedna dziewczynka przyniosły, reszta dzieci nie. To pewnie dlatego, że ich pani nie ma cały tydzień, tylko mają zastępstwo. Ale jej (nasza;-)) praca wisi teraz w klasie :rofl2:

Jolita oby udało się pozbyć smoka na zawsze.
I dochodź szybko do siebie, żebyś mogła świętować rocznicę.

Jolek fajnie, że dostałaś ciuszki dla Igorka.
Ja mam luzik, bo teściowa kupiła Angeli kurtkę i buty na zimę ;-)

Mi przywiozła patelnię elektryczną, nie wiem za bardzo jak do tego podejść i na co się nada :rofl2:
Właśnie ją testuję i robię udka z kurczaka.

Pogoda u nas cudna, 20 stopni, słoneczko :-) aż się nie chce w domu siedzieć :tak:
 
Gaja no tak myślałam, że te Wasze "jęki"były na wyrost :-D:-Dgratulacje i mniej nerwów życze .. i jak Ola mogła cycac smoka z dziurą?? :D toż to się nie da hahahahaha
Jolek no to "jesteś ustawiona" na zime hehehe :-) fajnie :D ja już sie pozbyłam chyba wszystkiego co małe! teraz sprzedaje zabawki typu pchacze, jakiesw śpiworki do gondoli ;-) oby ktoś to kupił hehehe ;-) no i mam nadzieje, że jakoś zmobilizowałam Cię na odwiedzenie ginka.. lepiej zapobiegać niż leczyć jak coś :p ja się umowiłam jak tylko @ dostałam no i nie było odwrotu ..
Edytko korzystaj z pogody w takim razie bo u mnie zimniej ale i mokro.. -_- ani wyjść ani nic bo mały z tym katarem to mnie załamuje :/ daj znac jak z ta patelnią :D

a ja mam od Winiary paczkę za zagłosowanie w jakimś konkursie na fb..jeszcze nie wiem co w środku bo P dziś odebrał z inposta ale fajnie, że jest :-D:-D:-D
 
dziewuszki na wątku - closed wstawiłam fotki po treningach, tzn brzucha :)
Dorka no ja wolę jak chłopak się uczy i nie spodziewałam się 5 a tu taka niespodzianka. Ja po prostu biore wszystko za bardzo do siebie w tych kwestiach.
I super z tą paczką, ja też nieraz cos trafiłam w takich konkursikach :)
 
reklama
no właśnie chciałam Wam wczoraj napisać i okazało się, że już nie ma :(
i kurde tak mi głupio było napisać :(, że wczesniej nie dałam znać :(
 
Do góry