reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Hejka.

Mateuszkowa "poruszenie" powiadasz :-D Udanych zakupów i imprezki wieczorem:)

Gaja u mnie to samo co u Dorki, na drugi dzień organizm domaga się JESZCZE !! :zawstydzona/y:
Super że plecak już masz , co następnego do zakupu masz na oku??

Edyśku Ty masz zdrowie od rana po koleżankach biegać:) Co ciekawego dziś pichcisz?

Editku no tak pora zacząć kupować łaszki wiosenne dla dzieciaczków. Muszę najpierw przegląd szafy zrobić, co mamy co nam trzeba,

Byłam wczoraj na pogotowiu okulistycznym i pani doktor stwierdziła,że nie widzi przyczyny bólu mojego oka, bynajmniej nie w sensie okulistycznym. Kazała mi tylko za jakieś dwa tygodnie odwiedzić okulistę (łatwe do powiedzenia, gorsze do zrobienia bo w grę wtedy wchodzi tylko wizyta prywatna!) i skontrolować ciśnienie oka,bo ogólnie wczoraj mieściło się w normie, ale było przy górnej granicy.
Znieczuliła mi wczoraj oczy do tego badania że i ból mi przeszedł. a jakie fajne oczka miałam. Po wszystkim poszłam jeszcze do sklepu i panie ekspedientki dziwnie się na mnie patrzyły :-D
Dziś mam strasznego lenia bo kiepsko spałam,ale zaraz się doprowadzę do porządku i zabieram się za ćwiczenia:)



 
Dorka tylko jakie my plecaki miałyśmy hehe:-p Ja wiem, że ten wytrzyma, bo moje dzieciaki wiedzą, że się nimi nie rzuca a druga sprawa przecież w klasie I-III to oni je w klasie mają tylko na angielski idą do innej :-D

jolek następny zakup to zapewne piórnik mam kilka modeli na oku ale Olka podejmie decyzje jaki:tak:
 
Dorka kupiłam od babki na ogłoszeniach u mnie w mieście kurde pokazałbym ale zginęła mi gdzieś karta od aparatu i nie moge robic zdjeć ale poprosze J zeby przyniósł z samochodu swoją bo on ma tam piosenki i zrobię to wstawię.:-)


Jolek no to niexle masz z tym okiem kurde:-( a co do garderoby to ja juz dwaa dresy kupiłam dwa sprzedałam nawet dzisiaj mi przyszedł z pumy za 34 zł go kupiłam ale stan super a tak to stwierdziłam ze mamy na wiosnę 5 kurtek:szok: sama nawet niewiem skąd aż tyle heheh

Edysiek co gotujesz dobrego to może odmałpuję bo ostatnio wraz z tą okropną pogoda opuszcza mnie wena na gotowanie heh

Mały juz mi spi dwie godziny a ja wszystko zrobiłam i sobie siadlam chwilkę jeszcze wątróbke usmazę i jajka w majonezie zrobię jako że mamy dzisiiaj gości wieczorkiem hehe
 
Editku dwie pary spodni dresowych to i ja mam w lidlu kupiłam takie na teraz i na zaś bo w dobrej cenie były. Bluza jeszcze nada się z jesieni bo trochę większa była. Kurtkę ostatnio mierzyłam to też jest ok ale nie wiem co będzie za jakieś dwa miechy:/ A i jeszcze jedną kurtkę taką typowo na dwór w szafie odkryłam. Na pewno byty będę musiała zakupić.
 
Gaja zainspiruj mnie, co dziś ćwiczyłaś?? muszę doopcię ruszyć:)

dziś mel b:
abs
brzuch
pośladki
nogi
rozciąganie
oraz 8 min abs

wsio;-)

ja tez musze sobie dresówki kupić bo mam takie pumpki alladynki L-ki i mi z tyłka spadają musze M-ki kupić :/ A kurtke kupiłam w zeszłym roku na wiosnę i też mi za duża - z jednej strony fajnie ale z drugiej to kurcze ona nowa jest i chciałam ją jeszcze ponosić:dry:
 
Jolek a no tak wyszło :-D znieczulenie oczu ?? chyba bym umarła :D miejmy nadzieje, że to nie wysokie ciśnienie i że już nie wroci..

Gaja
no ja miałam "porządne" tornistry, usztywniane i takie tam :p :p ale może faktycznie w kl. 1-3 to plecak tylko siedzi koło ławki :tak:

Editek Ty nie rób zdj tylko mi dawaj namiary jak coś ;D ja mam z zeszłego roku dla malego 3 dresy umbro, londsdale czy jak sie to pisze i ejszcze jakiś ale on w tym nie chodzi :/ chyba zacznie bo nadal są dobre ;D w zasadzie to nie takie dresy tylko takie "śliskie"

ja już poskakałam z 15 min i powiem, że efekty już widać ale co i jak to napiszę jak miną równo 2 tyg :tak:
lakier na pazurach schnie-1 warstwa, jeszcze druga :p
wczoraj byłam w galerii i jakie tanie sa ubrania w pul&bear ale cholera jakaś niewymiarowa jestem bo spodnie krótkie ;(((((((((((((((( chyba na mniejsze lachony to wszystko :/ jak zawsze, kurtka taka fajna ramoneska z 150 zł na 80 juz miałam brac ale cycki nie pozwoliły mi sie zapiąć :szok:
 
reklama
Mateuszkowa to znieczulenie to w kroplach...głupie uczucie potem czujesz taki dziwny dyskomfort pod powiekami :-D

Idę się położyć na chwilę bo już sobie z mulącą nie radzę, może i młody się skusi na drzemkę. W sumie to powinnam obiad teraz jeść ale głodna nie jestem
 
Do góry