reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Witam siem i ja :-)

Weekand dla mnie jak zwykle w piątek znajomi w sobote też i weś tu człowieku się odchudź :wściekła/y:jak ciągle jakaś imprezka haha
My też wczoraj spacerowaliśmy ale kurde mroźno u nas brrr... a myslałam że zima już mija ale cóż pozostaje tylko czekac na ciepełko hehe

Jolitka, Toxi no żeście wreszcie wróciły hehe:-)

Edysiek włąśnie pokaż jakie kurtki bo ja całą sobotę złaziłam po sklepach ale u nas jeszcze nie ma dopiero się zaczynają pojawiać a na all nie chcę kupować bo wolę zmierzyć:-)

Jolek nie trać nadzieji ja cały czas mam na większe mieszkanie nadzieję hehe albo dom ale bez kredytu hehe cóż marzenia nie kosztują haha. A ty jesteś na diecie Olisi? ja w tygodniu w mmiarę w weekend gorzej:zawstydzona/y: muszę przestać imprezować:zawstydzona/y::-)

Spadam z małym na poczę muszę powysyłać adidaski które udało mi się sprzedac a rano może nie będzie tyle ludzi bo u nas to wiecznie nawał na poczcie heh
 
reklama
witam,
No Toxi i Jolanda nasza się odezwały ;)
Ja kurtke jak już pisałam kiedyś na wiosnę mam aczkolwiek jest już za duża choć kilka razy ubrana :/ Ale nie kupię nowej, najwyżej pasek mocniej w tej ściągnę:-p

I zakupiłam sobie pulsometr, powiedziałam T. że chciałabym ale nie wiem co on na to itp. I od razu stwierdził, że mam sobie zamówić bo przy mnie na pewno się nie zmarnuje:-D I żartobliwie stwierdził, że podczas seksu będzie sobie musiał założyc i sprawdzić jak to działa hehe:-p

A zamówiłam niedrogi bo weszłam na opinie o nim i miał bardzo dobrą i to od samego wytrawnego biegacza :)

o takowy:
PULSOMETR MD15151c POMIAR TĘTNA FITNESS SPORT kcal (3018766094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Editek no to się nie da odchudzić przecież :-D na mnie też na poczcie czeka przesyłka od środy :baffled:ale coś mi nie po drodze.. jak coś to wyleze popołudniu jak sie doprowadze do jakiegoś stanu ;D
Gaja nieźle :p też się zastanawiałam nad tym kiedyś, ale chyba mi to nie potrzebne. bardziej krokomierz :tak:
 
ja jako, iz ćwiczę codziennie i jeszcze chce dołożyć bieganie to myślę, że się przyda :) Zawsze moge sobie ustawić tętno max i będzie mnie informowac kiedy zostało ono przekroczone i trzeba zwolnić :) No i ja zawsze chciałam to cudo mieć, tzn. od kiedy ćwiczę;-)
 
Dorcia krokomierz hahaha a ja przeczytałam korkociąg:-D hahaha
A ja dalej nie wylazłam z domu nie no ide się zbierać bo potem godzina w kolejce murowana:dry:
 
Dorcia krokomierz hahaha a ja przeczytałam korkociąg
laugh.gif

No i wszystko jasne kto tu najwięcej imprezuje, że krokomierz z korkociągiem wzrokowo myli hehe:-D
 
Gaja heheh tylko w weekend :zawstydzona/y::-D:-D hahah

Wlanie wrócilismy z poczty pierwszy raz chyba bylo tylko dwie osoby wow nie musialam sta w kolejce za bardzo heh
 
Ostatnia edycja:
skakanka - 20 min ;D
pot mi cycki zalał ;D
odetchne minutke i lece pod prysznic
narazie dzis co zjadłam to kawka + 1 kromka z serkiem białym + kefir z ziarnami <3 + marchewka ;D
 
reklama
Hejka:)

Editek ale się uśmiałam z tego korkociągu :-D:-D:-D Widać weekend u Ciebie jeszcze trwa:)
Tak jestem na diecie Olisi. Powiedzmy że jestem:(

Gaja super że sobie zamówiłaś to cudeńko. Mi tam na razie zbędne.

Mateuszkowa to teraz poćwicz za mnie:)

Edyśku super,że zakupy udane i wycieczka zaliczona:)

Dobra ja też idę doopskao ruszyć i coś zrobić, poćwiczyć posprzątać bo jak na razie to zamulam. Ech ta pogoda mnie wykańcza a do tego śnieg u nas sypie :baffled:


 
Do góry