reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Witam :-)
Babeczki co się dzieje ??? Gdzie Wy :szok:
Ja dzisiaj do 16 pracowałam, obiad, lekcje i tak zleciało.

Editek ostatki to ostatki trzeba korzystać ;-) My wczoraj byliśmy u znajomych na piwku, ale tak grzecznie bo przecież dzisiaj trzeba było rano wstać.

Jolek na pewno To nie Twoja wina, że tu pustki. Nie wiem co tu się dzieje :confused:
 
reklama
Hejka no straszne pustki są:-( chyba wszystkie już się przestały odchudzać hehe
U mnie ferie sie zaczęły do tego J w domu także czasu malo na pisanie hehe ale diete trzymam z małymi wpadkami oczywiście :-)

Edysiek no ostatki na maxa wykorzystane heh;-) a teraz dietka i nie ma że boli ;-)

Jolek co do ćwiczen to ty robisz ten cały cykl co linka dałas na raz:szok: ja narazie nie cwiczę bo jakby moi panowie mnie zobaczyli to chyba by ze śmiechu pękli ale za to z małym wychodze często bo u na cudna pogoda słonko bez wiatru i mroźno ale nie bardzo heh
 
witam,
jestem , czytam ale weny brak :/
Oczywiście ćwicze i takie tam pierdoły;-) Tylko juz niestety efektów nie widać tak stanęłam w miejscu i stoję:confused2:

A wiecie zamówiłam już Oli plecak do szkoły - czas zacząć kompletowanie wyprawki bo później finansowo mnie to by zjadło. O taki wybrała ten granatowy:
viva: PLECAK SZKOLNY PIES, PIESEK Rachael Hale (2979517350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i na 3 lata musi jej starczyć, dlatego nie różowy itp bo potem stwierdzi, że róż jest dla małych dzieci jak to np u Miłosza w klasie dziewczyny stwierdziły w 2 klasie:eek: No i zamówiłam lepszy bo właśnie chodzi mi o wykonanie i żeby nie rozleciał sie po roku:baffled:
 
Witam :-)
Chyba wszystkie mają już dość zimy i dlatego nie piszą. U nas znowu pada, a ja już nie chcę :angry:
Gaja śliczny plecak, myślę że i mojej taki by się spodobał, bo ona to lubi wszystko z pieskami i kotkami :-D
 
Hejka.

Gaja super ten plecak, te pieski takie słodkie :tak:
No tak reszta się chyba odchudzać przestała i już nie zaglądają do nas:(

Edyśku u mnie padało wczoraj padało dziś rano a teraz wyszło słońce i się wszystko topi :(

Lecę szybko obiad przyszykować bo potem albo spacer albo gości na kawie będziemy mieć.

Editku tak ten cały cykl
:tak: Choć często ostatnie ćwiczenia zastępuje ABS z Mel B i robię go wtedy dwa razy. Jakoś bardziej mi pasuje :)





 
hej
brak słońca skutecznie obniża moja energię :(
u nas śniegu po pasy..nadal.
skaczę na skakance po 10 minut, jestem spocona jak szczur.. ale chcę wierzyć, że będą jakieś efekty.. dam sobie 2 tyg, z dietą jest różnie. nie odmawiam sobie czekolady czy tego co chce.. jak odmawiałam sobie to było gorzej.. ale za to przeprosiłam się z kefirami..
byliśmy na krótkiej imprezie w sobote, mąż po piątkowym balu robił za kierowcę wiec mogłam się napić :tak: w czw. moja matka sama zaproponowała, że przyjdzie do Matiego max do 22.30 więc dobre i to bo ją o nic nie prosiłam:tak:, a w piątek idziemy do kolegi P na parapetówke ( tego mojego dawnego ah i oh :p ), teściowa zostanie na całą noc jak trzeba więc już się ciesze ..
w planach mam remont - zmiana salonu całkowicie, więc szukam jakiejś inspiracji ale ciężko z tym, wymyśliłam sobie coś ale nie wiem czy to możliwe hahaha, pokój Matiego też do przemalowania + wywóz mebli na działkę, wiec będzie miał swoje królestwo.
kupiłam sobie nowy zlew ( większy ) więc chodzę cała happy, jeszcze dziś po baterie idziemy do leroy merlin - upatrzyliśmy taką : Bateria zlewozmywakowa VENETO VERDELINE FERRO - Baterie zlewozmywakowe - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.

sąsiedzi powodują, że narastają we mnie myśli istnie mordercze, nic tak mnie nie wkur..... jak nie szanowanie tego, że ktoś prócz nich tu mieszka. ale spoko odkujemy się, tylko szkoda, że trzeba czekać z pół roku na to.
 
Hejka :-)
U nas tez ogrom sniegu już bym wolaał żeby stopniał bo nawwet w razie czego to wózkiem xle przejechać chociaż staram się nei wychodzić z wózkiem ale czasem nie mam wyboru.
a ja dzisiaj ladnie diete trzymałam az do teraz :zawstydzona/y::wściekła/y: i zrobiłam sobie popcorn z mikrofali tzn. dzieciom i sama zeżarłam chyba 1/3 nosz kurna:wściekła/y:.

Dorcia no to widzę ze nie tylko ja balowałam ostatnio bo i Ty i Edysiek hehe No to gadaj co żeś takeigo fajnego wymysliła?
A bateria superowa tylko ja za bardzo się na tym nie znam mój i owszem bo on hydraulik z zawodu hehe

Jolek ło matko to trochę jest tych ćwiczeń spróbuję je w najbliższym czasie jak moi panowie gdzies wybędą ale wątpie żebym dotrwała do konca hehe

Gaja fajny ten plecaczek i widać że solidny :tak:
 
Editku to spróbuj na razie część, po troszku małymi kroczkami a dojdziesz do końca:)

Mateuszkowa pamiętaj że co się odwlecze to nie uciecze.

To tyle na dzisiaj, wdepnę jutro bo już mnie muli sen:/
 
Witam siem:-)
Ja juz po sniadanku dwóch malutkich kromeczkach czarnego chlebka z twarożkiem heh ciekawe jak dalej mi pojdzie z racji tego że dzisiaj środa popielcowa losos dla wszystkich nie tylko dla mnie heh

Jolek no raczej napewno spróbuję ehh... ale to i tak jeszcze z tydzien musze czekać ale może dieta coś da i spacery zobaczymy

A ja wczoraj zasnęłam usypiając małego o 20 matko chyba byłam troszkę zmeczona i spałam jak kamień do rana bez sikania czy picia w nocy szok normalnie hehe
I teraz mam tylle energii że czas się za robotę brać heh
 
reklama
Editek zastanawiam się jak zabudować tv na ścianie czy w jakims regipsie czy nie a jeśli to w jakim -_- kosztowne to troche, więc nie wiem czy nie zostanie nam powiesić w nowym miejscu do tego szafa przesuwna na prawie calą ściane - kolor jasny beż/krem błyszczący bez luster + tapeta na 1 ścianie taka : Tapeta winylowa BROKANT - Tapety - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin. ( wpada ten jaśniejszy w taki morski kolor, tu tego nie widać ) albo taka w paski fioletowo beżowo kremowa . i też dylemat czy na ścianie gdzie tv czy tam gdzie łożko - na przeciwko, reszta ścian w kolorze piaskowym

Jolek obyś miała racje..
 
Do góry