reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej

Jolek no jak to nie kumasz.. :laugh2::sorry: musisz sama poudawac, że skaczesz i zobaczysz hehe. wiesz wydaje mi się, że przynajmniej mój Mati mogłby krzywić nóżki jakby chodził w butkach po innym dziecku, wg mnie stopa dzieciaka jest dosyć plastyczna..
Olisia zdrówka! :* ja zjadłam wczoraj 1,5 pączka.. i starczy :-D
Natalini witaj :-) 12 kg do maja??? niezłe wyzwanie! :D jakaś dietka , ćwiczenia?
Gaja mało Ci tych ćw. ? :p
 
reklama
Hejka.

Mateuszkowa kopa dostaniesz ode mnie. Pisałam,że nie chcę śniegu to nie chcę a Ty mi go wciskasz na siłę :wściekła/y: :confused2::-D
Ech pada to i się topi, chlapa jest na maksa aż się nie chce przez okno wyglądać!!!

Gaja a ja właśnie lubię 2jeczkę w duetach, po tych ćwiczeniach naprawdę czuję,że ćwiczyłam:)

Olisia witaj. Smęć nam jak masz potrzebę po to jesteśmy żeby wysłuchać i wesprzeć!! Zdrówka życzę! Ja też może zacznę się uczyć biegać jak się cieplej zrobi:)

Natalini zapraszam do naszego grona:)
 
jolek tak dokładnie po drugiej serii czuć ale te dwie pozostałe w porównaniu to takie lekkie są:tak: tylko też inaczej jak już wiesz co i jak po kolei, pierwszy raz najtrudniejszy:-p
 
Dla mnie pierwszy raz był lepszy niż teraz...Jedynie ćwiczenia z Olką były ciężkie na początku, utrzymanie równowagi i wogóle..teraz już daje radę!
 
Jolek :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-p:laugh2::-p


u mnie dziś leniwe :D omnom omnomn...
skakanke zaliczyłam, sanki z małym również, wypiłam dziś kefir, zjadłam troszkę chrustu i tyle no dobra i jeszcze z 5 kawałków ptasiego mleczka..
 
Witam siem:-)
Jako żem nie pisała parę dni to wpadam hehe
W czwartek wieczorem zapiekalismy i robilismy mięsko i pasztety w piatek przyszli znajomi i się dowiedziałam że przeciez są ostatki :baffled::rofl2::tak: no i wypiłam kilka drinków :zawstydzona/y: a wczoraj jako że teściowa wyraziła swą chęć zostanięcia z dziećmi to poszlismy do baru i wiadomo głowa dzisiaj znowu cieżka dobrze że juz post hehe Ale za to cisza spokój mogę sobie z lapkiem na łóżku poleżec i wogle nic nie muszę robić heh aż tak dziwnie:tak:.
A co do śniegu to u nas masakra jak stopnial to już znowu napadało od groma i jest tyle co było ale ferie się dopiero zaczęły takze niech jeszcze będzie chociaż chce już ciepłoooo!!!

Jolek to jak śniegu nie chcesz to wyslij nam trochę twojej pogody heheh możesz mi podac linka do tych cwiczen co robisz w duetach?

Natalini witaaj stosujesz jakąś diete?

A reszta dziewczynek gdzie?
 
Ostatnia edycja:
Editku Ty pijoku jeden:) Pamiętaj jeszcze we wtorek-śledzik lubi pływać :-p Nie chcę śniegu więc mogę Ci oddać ten co leży na ulicy :tak:
Ewa chodakowska trening z gwiazdami - YouTube

Witam wieczorową porą.
Niedziela minęła leniwie.Popołudniu pojechaliśmy odwiedzić dziadków bo dawno nie byliśmy u nich. Postanowiłam sobie że od środy na czas postu nie ruszam żadnych słodyczy, krakersów, przekąsek,i wchodzę na dietę od Olisi :tak:No i oczywiście ćwiczonka obowiązkowo:)


 
reklama

Ale tu pusto!!! Chyba zabiłam ten wątek.Pamiętam jak zaczęłam się tu udzielać pisałyście tyle że nie nadążałam z czytaniem a teraz nie ma co czytać
 
Do góry